Menu

Dokonale čisté spáry na terase jen za 700 Kč? Aku čistič od Parkside je teď o 41 % levnější!

Dokonale čisté spáry na terase jen za 700 Kč? Aku čistič od Parkside je teď o 41 % levnější!

Aku čistič spár PFBA 20-Li A1 od Parkside je výkonný nástroj se dvěma kartáči pro efektivní čištění spár na terasách, chodnících či jiných plochách. S ergonomickým designem, teleskopickým madlem a dalšími praktickými funkcemi nabízí účinnou pomoc v boji se zanesenými spárami. Pokud jej právě teď zakoupíte na lidl-shopu, získáte jej se slevou 41 % – místo původních 1199 Kč tak zaplatíte pouze 700 Kč!

Aku čistič spár od Parkside je teď o téměř 500 Kč levnější!

Klady

  • Výhodná cena
  • Efektivně odstraní mech a nečistoty ze spár
  • Nízká hmotnost

Zápory

  • Bez akumulátoru a nabíječky
  • Nevhodný na živý plevel
700 Kč Původní cena 1 199 Kč
  • Efektivní čištění spárAku čistič spár PFBA 20-Li A1 značky Parkside byl navržen tak, aby efektivně odstranil náročné nečistoty, jako je mech, špína a usazeniny, které se často hromadí ve spárách teras, chodníků a příjezdových cest. S dvěma kartáči zajišťuje širokou škálu možností čištění – kartáč s drátěnými štětinami je ideální pro odstranění hrubých nečistot, zatímco kartáč s nylonovými štětinami je šetrnější volbou pro citlivější povrchy, jako jsou dlaždice či dřevo.
  • Pohodlí a ergonomie – Teleskopické vodicí madlo čističe spár od Parkside je plynule nastavitelné o cca 20 cm a umožní vám pohodlně pracovat s ohledem na vaši výšku – tím se výrazně minimalizuje nežádoucí namáhání zad. Ergonomické hlavní držadlo s měkkým povrchem zase poskytuje příjemný a pevný úchop.
  • Praktické funkce – Výkyvné druhé držadlo s úložnou přihrádkou vám poskytne snadný přístup k nezbytným doplňkům a nářadí a dodatečné vodicí kolečko a ochranný kryt kartáče zase přidají na praktičnosti a bezpečnosti při manipulaci s nástrojem.
  • Doporučený akumulátor – Čistič spár Parkside PFBA 20-Li A1 je kompatibilní se všemi akumulátory série „X 20 V Team“. Akumulátor a nabíječka nejsou součástí balení, výrobce tak doporučuje použít akumulátor o napětí 20 V a kapacitě 2 Ah, který zajistí optimální výkon a výdrž.
  • Technické specifikace – Otáčky naprázdno dosahují rychlosti 1 200 min-1. Rozměry přístroje jsou přibližně 105,5 x 26 x 24,7 cm a výšku vodicího madla lze nastavit v rozmezí cca 103–123 cm. Hmotnost čističe činí přibližně 1,93 kg, takže je poměrně lehký a snadno ovladatelný.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.