Menu

Fitness náramek Xiaomi Smart Band se slevou 17 %: Spojuje minimalistický design a praktické funkce

Fitness náramek Xiaomi Smart Band se slevou 17 %: Spojuje minimalistický design a praktické funkce
Ilustrace: Arecenze

Fitness náramek Xiaomi Smart Band 7 spojuje minimalistický design s chytrými funkcemi nejen pro monitorování zdraví a aktivity. S větším displejem oproti svým předchůdcům, přesným sledováním zdravotních údajů a výdrží až 14 dní na jedno nabití se rychle stane vaším společníkem pro každodenní nošení. Na Datartu teď tento fitness náramek od Xiaomi najdete se slevou 17 % – místo původních 599 Kč tak zaplatíte pouze 497 Kč, jedná se tak o nejnižší cenu na trhu!

Srovnání a recenze nejlepších fitness náramků 2024 najdete v tomto článku.

Xiaomi Smart Band 7 za nejnižší cenu na trhu!

Klady

  • Nízká cena
  • Dostatek funkcí
  • Minimalistický vzhled

Zápory

  • Chybí NFC pro bezkontaktní platby
497 Kč Původní cena 599 Kč
  •  Design a nositelnostXiaomi Smart Band 7 disponuje moderním a atraktivním designem s 1,62palcovým AMOLED displejem, který nabízí dobrou čitelnost a elegantní vzhled. S hmotností pouhých 14 gramů je náramek pohodlný na nošení po celý den, aniž by zatěžoval zápěstí.
  • Funkce pro sledování aktivity – Díky vestavěnému krokoměru Xiaomi Smart Band 7 přesně monitoruje aktivitu během celého dne a pomáhá vám tak dosáhnout vašich přednastavených cílů. S funkcemi jako monitorování srdečního tepu a saturace krve kyslíkem (SpO2) máte neustálý přehled o svém zdravotním stavu a úrovni kondice. K dispozici je také více než 110 sportovních režimů pro sledování vašeho výkonu při různých sportech a aktivitách.
  • Funkce pro zdraví a wellness – Náramek Smart Band 7 slibuje komplexní sledování zdravotního stavu, včetně analýzy spánku, stresu nebo monitorování ženského zdraví.
  • Odolnost a konektivita – S voděodolností dle normy 5 ATM a podporou Bluetooth je Xiaomi Smart Band 7 připraven na každodenní použití i v náročných podmínkách, nemusíte se tak obávat jeho použití např. při plavání ve vodě. Kompatibilita s operačními systémy Android i iOS vám umožní snadné propojení s mobilním telefonem a sledování vašich sportovních a zdravotních statistik skrze bezplatnou aplikaci.
  • Výdrž baterie – S baterií typu Li-pol vydrží tento fitness náramek až 14 dní každodenního provozu na jedno nabití, náramek také slibuje dlouhou životnost baterie.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.