Menu

Herní klávesnice CZC.Gaming právě teď se slevou 25 %: Známe slevový kód, nenechte si to ujít

Herní klávesnice CZC.Gaming právě teď se slevou 25 %: Známe slevový kód, nenechte si to ujít

Kvalitní herní klávesnice by neměla chybět v arzenálu žádného hráče. Efektní RGB podsvícení, klávesy n-key rollover nebo perfektní odezva na stisknutí se postarají o dokonalý herní zážitek. Mechanická herní klávesnice CZC.Gaming Reaper, která všechny tyto funkce nabízí, je nyní na webu CZC.cz zlevněna o celých 25 %. V článku se dozvíte, jakými dalšími vlastnostmi klávesnice vyniká a jak ji i vy můžete získat o téměř 600 Kč levněji.

  • RGB podsvícení pro dokreslení atmosféry – Klávesnice CZC.Gaming Reaper má konfigurovatelné RGB podsvícení, které umožňuje přizpůsobit barevné podsvícení dle vlastních preferencí.
  • Bezdrátové připojení pro pohodlné hraní – Klávesnice se připojí pomocí Bluetooth nebo 2,4GHz připojení s USB vysílačem, což eliminuje nepohodlné kabely.
  • Plynulý a tichý chod – Klávesnice Reaper využívá mechanické TTC Red spínače pro hladký, tichý stisk s rychlou odezvou.
  • Kompaktní velikost se vším potřebným – CZC.Gaming Reaper neztrácí na funkčnosti i přesto, že je kompaktnějších rozměrů.
  • Klávesy s n-key rollover – Klávesy s n-key rollover umožňují zaznamenání stisku několika tlačítek najednou, což vylepšuje herní zážitek a zajišťuje plynulost a přesnost při akcích ve hře.
  • Technické specifikace – CZC.Gaming Reaper je moderní herní klávesnice s mechanickými spínači TTC Red, nízkou dobou odezvy (1 ms), layoutem CZ/US a možností připojení přes Bluetooth, USB (RF 2,4 GHz) nebo USB-C.
  • S akčním kódem nyní o 25 % levněji – Při použití slevového kódu BAGCZCG25 získáte klávesnici Reaper z řady CZC.Gaming za akční cenu 1 724 Kč.

RGB podsvícení pro dokreslení atmosféry

Důležitou a esteticky zajímavou vlastností klávesnice CZC.Gaming Reaper  je konfigurovatelné RGB podsvícení. Tato funkce umožňuje uživatelům přizpůsobit barevné podsvícení kláves dle vlastních preferencí a estetických představ, což přidává designu klávesnice osobitý šmrnc a atmosféru.

black keyboard

Bezdrátové připojení pro pohodlné hraní

Herní klávesnici CZC.Gaming Reaper připojíte bezdrátově, a to buď pomocí funkce Bluetooth, nebo pro hraní vhodnějším 2,4GHz radiofrekvenčním připojením za použití USB vysílače. Při herním výkonu vás tak nebudou omezovat žádné zbytečné kabely povalujcí se na vašem stole a vy se tak můžete plně soustředit na hru. V případě potřeby je součástí balení také USB-C kabel, kterým lze klávesnici také připojit.

Plynulý a tichý chod

Klávesnice Reaper je opatřena mechanickými TTC Red spínači, které zajišťují hladký a tichý stisk kláves s rychlou odezvou. Zvuk klávesnice je tak při psaní příjemný a nerušivý. Spínače TTC Red se navíc postarají o vysokou životnost klávesnice.

Kompaktní velikost se vším potřebným

I když je velikost klávesnice CZC.Gaming Reaper o něco menší než u ostatních herních klávesnic, nemusíte se bát, že by byla ochuzena o některé klávesy. Klávesnice Reaper nabízí plnou sadu tlačítek včetně numerického bloku.

person using desktop computer

Klávesy s n-key rollover

Klávesy s n-key rollover, kterými klávesnice Reaper z řady CZC.Gaming vyniká, pozvednou váš herní zážitek ještě o level výše. Tyto klávesy umožňují zaznamenání stisku několika tlačítek najednou bez rizika ztráty signálů, což je důležité například při kombinaci kláves pro rychlé pohyby, skoky, útoky a další akce v rámci herního prostředí.

Technické specifikace

Mezi technické parametry klávesnice CZC.Gaming Reaper patří:

Parametr  CZC.Gaming Reaper
Design 
Typ spínače Mechanické TTC Red spínače
Doba odezvy [ms] 1
Layout CZ, US
Počet kláves 100
Baterie 3650 mAh
Připojení  Bluetooth / USB (RF 2,4 GHz) / USB-C
Délka USB-C kabelu 180 cm
Rozměry (ŠxVxH) 385x40x140 mm
Hmotnost 1 200 g

S akčním kódem nyní o 25 % levněji

Díky právě probíhajícím slevám na webu CZC.cz nyní koupíte klávesnici CZC.Gaming Reaper s 25% slevou. Z původních 2 299 Kč byla zlevněna o 575 Kč, tedy na zajímavých 1 724 Kč. Pro uplatnění slevy stačí v košíku zadat akční kód BAGCZCG25.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.