Menu

Herní sluchátka Logitech o 20 % levněji? S tímto slevovým kódem stojí o 580 Kč méně!

Herní sluchátka Logitech o 20 % levněji? S tímto slevovým kódem stojí o 580 Kč méně!
Ilustrace: Arecenze

Vstupte do světa herních zážitků s náhlavní herní soupravou od Logitechu. S pečlivě laděnými měniči a prostorovým zvukem DTS Headphone:X 2.0 se ponoříte do hry jako nikdy předtím. Komfort, výkon a stylový design jsou hlavními přednostmi této generace herních sluchátek. Na webu CZC právě teď probíhá týden slev na značku Logitech – tato sluchátka tak seženete se slevou 20 %! Z původních 2 899 Kč byla jejich cena snížena na zajímavých 2 319 Kč, a to ta použití akčního kódu LOGIBW20.

Herní sluchátka Logitech jsou nyní skoro o 600 Kč levnější!

Klady

  • Prostorový zvuk
  • Pohodlnost
  • Solidní výdrž

Zápory

  • Méně kvalitní mikrofon
  • Nelze připojit kabelem
2 899 Kč Původní cena 2 319 Kč
  • Zvukový zážitek – Prostorový zvuk technologie DTS Headphone:X 2.0 vás vtáhne do hry díky realistickému zvukovému prostředí, které vychází z pečlivě laděných měničů. Tyto měniče s širokým rozsahem zajistí věrnou reprodukci všech zvuků i detailů ve hře.  Mikrofon s přizpůsobitelnými filtry Blue Voice zase poskytne čistý zvuk při komunikaci ve hrách nebo videohovorech.
  • Pohodlí a design – Náušníky sluchátek Logitech G733 Lightspeed z dvouvrstvé paměťové pěny zaručí pohodlí i po dlouhých hodinách hraní, a to díky své schopnosti přizpůsobit se tvaru vaší hlavy a obličeje. Jejich nízká hmotnost (278 g) a ergonomický design také přispívají k celkovému komfortu.
  • RGB podsvícení – Možnost volby z více než 16 milionů barev podsvícení vám umožní přizpůsobit si osvětlení sluchátek podle vlastního vkusu, nálady a atmosféry hry. Nastavení a programování podsvícení sluchátek G733 Lightspeed od Logitech pomocí softwaru G Hub je snadné a intuitivní.
  • Připojení a výdrž baterie – Bezdrátové připojení sluchátek Logitech G733 pomocí technologie Lightspeed zajišťuje spolehlivý přenos zvuku bez potřeby použití kabelů. Dlouhá výdrž baterie až 29 hodin na jedno nabití vám umožní nepřetržitou herní zábavu, aniž byste se museli starat o časté nabíjení. Se zapnutým podsvícením se výdrž sluchátek pohybuje okolo 20 hodin. Nabíjení sluchátek zajistí konektor USB-C, který je součástí balení.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.