Menu

Hra roku 2023 je o 500 Kč levnější! Elden Ring vás pohltí strhujícím světem tvůrce Hry o trůny

Hra roku 2023 je o 500 Kč levnější! Elden Ring vás pohltí strhujícím světem tvůrce Hry o trůny
Ilustrační obrázek

Vstupte do rozlehlého světa Elden Ring, kde vládne chaos a nepokoje. Vaším úkolem je získat ztracené fragmenty mocného prstenu, abyste znovu nastolili harmonii a pořádek. S autentickým RPG (role-playing game) stylem, bohatým na akci a tajemství, se vydejte na dobrodružnou cestu plnou epických soubojů a unikátních příběhů. Hru Elden Ring pro platformy Xbox One a Xbox Series teď zakoupíte na Datartu s 35% slevou –  z původních 1 399 Kč byla zlevněna na 899 Kč, ušetříte tak celých 500 Kč!

Elden Ring je epické RPG dobrodružství odehrávající se v rozlehlém světě plném válkami zmítaných zemí. Hráči mají možnost přizpůsobit si svou postavu a bojovat s nepřáteli pomocí různých zbraní, kouzel a dovedností, čímž se snaží získat ztracené fragmenty mocného prstenu a obnovit ve světě ztracenou harmonii.

899 Kč Původní cena 1 399 Kč
  • Epické RPG dobrodružstvíElden Ring představuje akční RPG dobrodružství odehrávající se v rozlehlém světě „Lands Between“, který je zmítán válkami a nepokoji. Hráči se ujímají role hrdiny, jehož úkolem je získat ztracené fragmenty mocného prstenu Elden Ring, aby ve světě znovu nastolil harmonii a pořádek.
  • Čarovný svět Hidetaka Miyazakiho – Ve hře se hráči ponoří do fantastického světa, který vytvořil Hidetaka Miyazaki, autor slavné herní série Dark Souls, ve spolupráci se spisovatelem George R. R. Martinem. Prozkoumávají rozlehlé krajiny, temné dungeony a zlověstné hrady, kde odhalují tajemství Elden Ringu a bojují proti hrůzostrašným nepřátelům.
  • Přizpůsobte hru vašim představám – Hra nabízí hráčům možnost volby vlastní cesty a přizpůsobení si své herní postavy podle vlastních preferencí. Můžete vybírat mezi ručními zbraněmi, kouzly a různými dovednostmi, které postupně odemykáte. Tato rozmanitost vám umožní najít strategii, která vám nejlépe vyhovuje – ať už jste bojovníkem přímočarého útoku nebo mistrným taktikem schovaným opodál.

 

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.