Menu

Kovový kufr s nářadím Parkside za bezkonkurenční cenu: Vyplatí se počkat, v akcích je za 1 500 Kč

Kovový kufr s nářadím Parkside za bezkonkurenční cenu: Vyplatí se počkat, v akcích je za 1 500 Kč
Zdroj obrázků: Lidl, koláž: Arecenze

Parkside kovový kufr PWBM A1 obsahuje 92 dílů základního nářadí včetně aku šroubováku s dobíjecí baterií. Kufr běžně stojí okolo 2 500 Kč, ale v akci jej můžete pořídit až o 1 000 Kč levněji. Vývoj cen na Heurece naznačuje, že by kufr mohl co nevidět opět zlevnit. Co o něm říkají uživatelé a vyplatí se jej pořídit?

Bezmála 100 kusů nářadí v jednom kufru

Kovový kufr Parkside PWBM A1 obsahuje 92 dílnou sadu nářadí, ve které nechybí základní nářadí včetně praktického aku šroubováku s Li-Ion akumulátorem 4 V (1,5 Ah). Dále zde najdete ruční šroubováky, sadu bitů, nástrčné klíče, svinovací metr, kladivo, pilku na kov, dva druhy kleští, vodováhu, zkoušečku napětí a mnoho dalšího.

Všechno obsažené nářadí si můžete prohlédnout v galeriiNástrčné klíče jsou vyrobeny z matného materiálu a označené laserem pro lepší viditelnost. Kufr s nářadím váží cca 9 kg a měří 35,5 x 23,5 x 29 cm. 

Jak jsou s ním spokojení uživatelé?

Kufr s nářadím Parkside PWBM A1vysoké uživatelské hodnocení. Na Heurece a Lidl-shopu je to shodně 94 % z více než 200 recenzí. Na Heurece jej doporučuje 100 % uživatelů a na Lidl-shopu 97 %. Uživatelé si kufr velmi chválí a to především v případě pořízení za akční cenu. V recenzích uvádějí především tyto klady a zápory:

Klady

  • V akci za bezkonkurenční cenu
  • Vše potřebné v jednom kufru
  • Praktické, přehledně uspořádané 
  • Dobrý poměr cena/kvalita
  • Dostatečný na běžné domácí opravy

Zápory

  • Chybí nabíječka na aku šroubovák (pouze USB-C kabel)
  • Šroubovák má jen jednu rychlost 
2 000 - 2 500 Kč Orientační cena (podle prodejce)

Vybrané uživatelské recenze (Heureka, Lidl-shop)

Vyplatí se jej koupit?

Podle uživatelských recenzí je kufr s nářadím Parkside PWBM A1 ideální sadou nářadí do domácnosti. Kufr je aktuálně k mání za 2 000 – 2 500 Kč (podle prodejce). Uživatelé si jeho koupi nejvíce chválí za akční cenu, kdy je sada nářadí až o 1 000 Kč levnější.

Proto se určitě vyplatí počkat. Podle vývoje cen na Heurece bývá kufr v akci každé 2 – 3 měsíce (viz obrázek níže). Vzhledem k tomu, že naposled to bylo v lednu, je velká šance, že brzy produkt opět zlevní.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud máte důležitou zprávu a očekáváte naši odpověď, oslovte nás přes e-mail.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.