Menu

LEGO vdechlo život v roce 2023 instantnímu foťáku od Polaroidu – jak funguje a vypadá?

LEGO vdechlo život v roce 2023 instantnímu foťáku od Polaroidu – jak funguje a vypadá?
Zdroj: lego.com

Kdo by si alespoň jednou v životě nepřál instantní fotoaparát od Polaroidu – spontánně zachycené zážitky, obratem vytištěné na fotopapír, můžete darovat jako vzpomínku nebo si je založit do fotoalba. S vlastí verzí legendárního Polaroid OneStep přišlo nyní LEGO – postavíte si ho sami a od toho pravého se moc neliší. Tedy až na jednu podstatnou “maličkost”.

Polaroid OneStep jako stavebnice

Asi vás nepřekvapí, že stejně jako tomu je u LEGO vždy, i tento foťák si musíte sami složit. Tato inovativní myšlenka není výplodem korporátního týmu designérů, ale vzešla z tvořivé mysli youtubera známého jako Minibrick. Jeho vášeň pro barevné kostky a věrnost detailům přivedla na svět nápad v rámci programu LEGO Ideas, kde se nápady fanoušků mohou stát skutečností.

Zrod této stavebnice nebyl pomalým procesem, nýbrž rychlým proudem tvořivosti. Minibrick začal s konceptem během dovolené ve Francii a taška plná kostiček se stala jeho nejlepším společníkem. Výsledek? 516 kostiček v dokonalé symbióze, věrného ztvárnění s ikonickým hledáčkem, pohyblivými detaily a dokonce simulací „vyvolání“ fotografie.

1 949 Kč

ORIENTAČNÍ CENA

Fotí tedy?

Teď vás pravděpodobně zklameme, ale ne. Jedná se pouze o povedenou stavebnici, která zabaví všechny dospělé i šikovné starší děti. Pro ty, kteří by si chtěli alespoň vyzkoušet, jak Polaroid fungoval, jsou v balení připravené předtištěné “fotografie”, které stačí vložit do patřičného otvoru.

I přesto, že vaše vzpomínky neuchová tak, jako originál, jedná se o skvělý dárek pro všechny milovníky LEGO stavebnic i sběratele fotoaparátů. Za cenu 1 949 korun si jej můžete předobjednat již nyní, k zákazníkům se však první stavebnice dostanou až po novém roce.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.