Menu

Nejlepší dárek pro děti i dospělé? Tyto 4 stavebnice LEGO jsou nyní ve slevě

Nejlepší dárek pro děti i dospělé? Tyto 4 stavebnice LEGO jsou nyní ve slevě

Stavebnice LEGO potěší děti i dospělé napříč generacemi. Pro ty nejmenší je tu LEGO Duplo, teenagery a dospěláky zaujmou náročnější stavebnice s filmovými motivy. Pokud tedy ještě nevíte, co nadělit pod stromeček, se stavebnicí nešlápnete vedle. Na Alza.cz jsou teď navíc s výraznou slevou!

Pro fanoušky Harryho Pottera

Postavte si svůj vlastní Bradavický hrad a užijte si jeho kouzelnou atmosféru se stavebnicí LEGO® Harry Potter™ 76419 Bradavický hrad a okolí. Ta je vhodná pro starší teenagery a dospělé. Obsahuje 2660 dílků a kromě samotného hradu zde najdete i drobné detaily, jako létající košťata, sochy, lektvary, nebo třeba figurky postav z filmu. Po sestavení má hrad rozměry 35 × 25 × 21 cm. Jedná se o novou stavebnici představenou v roce 2023.

3 200 Kč

ORIENTAČNÍ CENA

Zobrazit nabídky

Ikonický Titanic

LEGO® Icons Titanic se zavděčí i velmi náročným stavitelům. Pro děti ani začátečníky z řad dospělých se příliš nehodí – obsahuje totiž neuvěřitelných 9090 dílků, a zajistí tak dlouhé hodiny zábavy a relaxace. Sestavený Titanic překvapí přesnými detaily. Jedná se totiž o autentický model v měřítku 1:200, který je dokonce možné rozpojit na tři části přesně tak, jak se pravý Titanic při nárazu zlomil. Hotový model je 135 cm dlouhý, 44 cm vysoký a 16 cm široký. Díky nožkám si jej můžete vystavit a udělat z něj zajímavou dominantu celého prostoru.

20 000 Kč

ORIENTAČNÍ CENA

Zobrazit nabídky

Pro milovníky komiksů

Stavebnice LEGO® Marvel 76226 Spider-Man je skvělou volbou pro každého chlapce – i některá děvčata – od 8 let. Komiksový Spider-Man ožije díky 258 dílkům, které tvoří akční figurku vhodnou nejen k vystavení na polici, ale také ke hře. Ruce i nohy superhrdiny lze různě ohýbat, hlava se dá otočit a nechybí ani pavučiny. Sestavená figurka měří 24 centimetrů a svou sbírku superhrdinů můžeš doplnit také LEGO Hulkem, Ironmanem a dalšími postavami s kolekce Super Heroes.

500 Kč

ORIENTAČNÍ CENA

Zobrazit nabídky

Loď Luka Skywalkera zabaví i dospělé

Dalším náročnějších kouskem je LEGO® Star Wars™ 75341 Pozemní spídr Luka Skywalkera. Ideální dárek pro fanoušky Hvězdných válek! Stavebnici tvoří 1890 dílků, takže je vhodná pro starší děti a dospělé. Kvalitní a detailně zpracovaný model ze sběratelské edice Ultimate Collector Series doplní také figurka Luka Skywalkera a C-3PO. Součástí balení je i stojánek pro vystavení.

5 200 Kč

ORIENTAČNÍ CENA

Zobrazit nabídky

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.