Menu

Lidl Plus: Jak funguje a jaké má benefity?

Lidl Plus: Jak funguje a jaké má benefity?

V dnešní době je nakupování beze slev finančně poměrně náročné. Obchody tak často nabízejí slevové akce, které ale platí pouze pro aktivní zákazníky. Fyzicky drženým kartám již odzvonilo. Stejně jako i jiné obchodní řetězce, také Lidl přišel se svojí aplikací, kterou lze po stažení okamžitě využívat. Věrnostní program Lidl Plus ale není pouze o slevových akcích.

Všechny letáky jednoduše online

Lidl své zákazníky každý týden láká na nízké ceny týkající se nejen spotřebního zboží, ale i sportovní značky Crivit či kutily oblíbené značky Parkside. Slevových akcí je každý týden poměrně dost. Odstartovány jsou v pondělí, ve čtvrtek a poměrně nově je dostupná také víkendová akce. Letáky již díky aplikaci nemusíte složitě hledat na internetu. V Lidl Plus jsou přehledně rozděleny nejenom na spotřební a další zboží, ale také podle témat. Abyste si je mohli prohlédnout, stačí si stáhnout aplikaci a vybrat si, který z letáků chcete zrovna otevřít.

Kupony fungují až po aktivaci

Věrnostní program Lidl Plus lze využít také při uplatňování slev. Až 50% slevy můžete získat po aktivaci kuponů, které jsou zákazníkovi pravidelně nabízeny. Každý z kuponů má však svůj datum platnosti. Je tak nutné jej využít v určitém časovém rozmezí. Pozor si ale dejte na uplatňování jednotlivých kuponů. Většinou je totiž jejich použití jasně specifikováno.

Některé tak uplatníte pouze při nákupu, který přesahuje určitou finanční částku. Jiný zase může platit pouze při nákupu dvou či více kusů. Ať už jsou pravidla jednotlivých kuponů jakákoliv, nesmíte před naskenováním své Lidl Plus karty zapomenout kupony v aplikaci aktivovat.

Kupony jsou rozděleny do čtyř kategorií

Jednotlivé kupony jsou podle Lidl Plus šité přímo na míru svých zákazníků. Máte rádi a pravidelně nakupujete například uzeniny? Pak právě na ty dostanete možnost využít svůj slevový kupon. S kupony to ale není úplně jednoduché.

Existují totiž hned čtyři varianty. Ty, které se nacházejí na zeleném pozadí, vycházejí z vašich předchozích nákupů. Žluté kupony pak nabízí pravidelné slevy konané ve středu. Modrý kupon dostane za věrnost a kupon na červeném pozadí nabízí ty největší pecky týdne.

Lidl se snaží šetřit planetu Zemi

Nejenom, že se vám při využití karty Lidl Plus načítají body za nákup, a vy tak můžete dosáhnout na poměrně výhodné slevy. Před placením ještě můžete odsouhlasit, že chcete pouze elektronickou účtenku. V takovém případě žádnou papírovou účtenku nedostanete, v aplikaci ale najdete přehled svých nákupů podle data i času. Tím je splněna zákonná povinnost prodejce a ušetřena trocha papíru.

Sekce „Moje účtenky“ přináší přehled vašeho nakupování

Přehled „Moje účtenky“ zaznamenává všechny provedené nákupy. Navíc můžete využít i možnosti najít datum uskutečněného nákupu podle zadání názvu zakoupené položky. Doklad o provedené platbě tak máte v případě reklamace vždy po ruce.

Pravidelné soutěže i los „Setři losa“

Lidl  Plus vsadil na zapojení zákazníků do aktivního užívání aplikace, které má přinést i napětí a zábavu. Nejenom, že se vám každý týden aktualizují nové slevové kupony. Se svým nákupem se můžete zapojit i do různých soutěží. Lidl hrdě hlásá, že vás za věrnost vždy odmění. A tak v aplikaci pravidelně najdete i hry a soutěže o zajímavé ceny. Navíc za každý načtený nákup automaticky získáváte stírací los „Setři losa“. Díky němu se tak můžete dostat k dalším výhodným akcím.

I Lidl Plus je aplikací, která má stále možnost zlepšení. Při aktivním využívání věrnostního programu Lidl Plus dokážete při nákupech skutečně ušetřit. Zatím ale nelze zpětně načíst účtenky provedených nákupů na vaši kartu. Kdykoliv tak přijdete k pokladně, nezapomeňte svou kartu načíst. Ostatně, každý z pokladních by vás na to měl vždy upozornit.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.