Menu

Lidl zlevnil benzínové nůžky na plot o 900 Kč, pořídíte je za bezkonkurenční cenu

Lidl zlevnil benzínové nůžky na plot o 900 Kč, pořídíte je za bezkonkurenční cenu

S benzinovými nůžkami na živý plot PBHS 650 A1 od Parkside jsou zahradnické práce hračkou. S výkonem 650 W a rychlostí až 2 050 zdvihů za minutu jsou ideálním pomocníkem pro údržbu vaší zahrady. Na lidl-shopu je nyní sežene se slevou 26 %, z původní ceny 3 399 Kč byly zlevněny na 2 499 Kč. Níže si přečtěte více o jejich vlastnostech a technických údajích.

Benzinové nůžky na živý plot Parkside PBHS 650 A1 jsou teď o 900 Kč levnější

Klady

 • Výhodná cena
 • Robustní konstrukce
 • Komfortní a bezpečné

Zápory

 • Vysoká hmotnost
 • Nejistá životnost
 • Benzínový pohon
2 499 Kč Původní cena 3 399 Kč
 • Výkon a řezná schopnost – Dvoutaktní benzinový motor spolu s obousměrnými noži zajišťuje silný výkon a spolehlivost při řezání. Rychlé a efektivní stříhání umožňuje vysoký počet zdvihů za minutu, a to až 2 050. S délkou řezu 56 cm a maximální tloušťkou řezu 27 mm pokryjete dostatečnou plochu pro stříhání i hustých keřů.
 • Pohodlí a snadné použití – Lehký a vyvážený design nůžek Parkside PBHS 650 A1 umožňuje snadné a přesné zastřihování bez nadměrné únavy. Snadné a rychlé nastartování nůžek zajistí startovací systém Primer. Nízká hmotnost a oboustranně otočné vodicí držadlo se zase postarají o pohodlné držení a snížení nežádoucích vibrací.
 • Bezpečí při práci – Obouruční ochranný spínač s rychlým zastavením nože do 2 sekund poskytuje rychlou reakci v případě hrozícího nebezpečí. Obloukové držadlo s ochranou ruky, zase zlepšuje ergonomii a zajišťuje bezpečné používání. S robustní ocelovou lištou jsou nůžky PBHS 650 A1 značky Parkside odolné vůči poškození a opotřebení.
 • Příslušenství a technické údaje – Mezi dodávané příslušenství patří 1 míchací nádobka, 1 klíč na svíčky a 1 klíč s vnitřním šestihranem (4 mm). Nůžky Parkside PBHS 650 A1 disponují dvoutaktním, vzduchem chlazeným benzínovým motorem, který nabízí spolehlivý výkon pro provádění zahradnických prací. Jeho zdvihový objem je 22,5 m3 a maximální výkon činí 650 W (cca 0,88 HP), což poskytuje dostatečnou sílu pro efektivní stříhání živých plotů a keřů.
 • Hmotnost a rozměry – Hmotnost nůžek je přibližně 5,2 kg, což může být pro dlouhodobé používání poněkud problém. Rozměry cca 110 x 24,5 x 21 cm ale přinášejí poměrně kompaktní design, který umožňuje pohodlné skladování a minimalizuje nároky na prostor.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.