Menu

Mega slevy na produkty Huawei: Sežeňte bezdrátová sluchátka FreeBuds SE o 18 % levněji!

Mega slevy na produkty Huawei: Sežeňte bezdrátová sluchátka FreeBuds SE o 18 % levněji!

Bezdrátová sluchátka Huawei FreeBuds SE 2 kombinují jednoduchý a elegantní vzhled s mnoha praktickými funkcemi – od perfektního zvuku až po intuitivní ovládání. Na stránkách Huawei.com právě teď probíhají obrovské slevy na oslavu 5. výročí obchodu – sluchátka FreeBuds SE 2 tam tak seženete s 18% slevou, a to za 979 Kč.

Sluchátka Huawei FreeBuds SE 2 jsou nyní o 220 Kč levnější, nestojí ani 1 000 Kč!

Klady

 • Výhodná cena
 • Kvalitní zvuk
 • Rychlé nabíjení a výdrž

Zápory

 • Připojení pouze ke 2 zařízením najednou
 • Tvar nemusí sedět každému
979 Kč Původní cena 1 199 Kč
 • Sametový zvuk – Díky 10,0mm dynamické hnací jednotce je zajištěna neuvěřitelná kvalita zvuku s výraznými basy a jasnými výškami. Sluchátka také podporují zvukové formáty SBC a AAC, což zaručuje kompatibilitu se širokou škálou zařízení a optimální poslechový zážitek.
 • Ovládání a konektivita – Snadné ovládání jedním dotykem umožňuje rychle přehrávat hudbu, přeskakovat skladby, přijímat hovory nebo aktivovat hlasového asistenta. Stabilní připojení k vašemu zařízení zajistí Bluetooth 5.3.
 • Odolnost a bezpečí – Certifikace odolnosti IP54 poskytuje sluchátkům FreeBuds SE 2 ochranu proti prachu a stříkající vodě, takže je můžete bez starostí používat při sportovních aktivitách nebo venku. Hallova sonda a dotykový senzor zlepšují bezpečnost a pohodlí při používání sluchátek a umožňují rychlé reakce na dotek.
 • Design a komfort – Lehký design sluchátek Huawei FreeBuds SE 2 vážících pouze 3,8 g na sluchátko zajišťuje pohodlné nošení po celý den bez pocitu tíže či nepohodlí. Moderní a jednoduchý design v barvách Ceramic White a Isle Blue přináší nejen skvělý zvuk, ale i atraktivní vzhled, který dokonale doplní váš styl.
 • Kapacita baterie a životnost – Sluchátka jsou vybavena lithium-iontovou polymerovou baterií s kapacitou 41 mAh na každé sluchátko, zatímco nabíjecí pouzdro disponuje kapacitou 510 mAh. Takto si můžete vychutnat až 9 hodin přehrávání hudby na jedno  nabití sluchátek a až 40 hodin s opakovaným nabíjením v nabíjecím pouzdře.
 • Způsob a doba nabíjení – Nabíjení sluchátek FreeBuds SE 2 od Huawei i jejich pouzdra je rychlé a pohodlné díky kabelovému nabíjení USB-C. Nabíjení sluchátek pomocí nabíjecího pouzdra trvá cca 60 minut a nabití prázdného nabíjecího pouzdra pomocí kabelu zabere asi 110 minut. Nabíjení nabíjecího pouzdra pomocí kabelu se sluchátky uvnitř pouzdra trvá taktéž 110 minut.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.