Menu

Mexiko, Omán i Keňa: 5 exotických destinací, kam se dostanete přímým letem už letos

Mexiko, Omán i Keňa: 5 exotických destinací, kam se dostanete přímým letem už letos

Chystáte se na dovolenou, ale ještě nevíte kam? A co takhle exotika přímým letem? Tu právě nabízí hned několik cestovních agentur. My jsme pro vás vybrali ty nejzajímavější destinace, kam se můžete podívat z Prahy, Brna, ale i Ostravy. Do exotiky ale budete potřebovat pojištění, podívejte se proto na naše srovnání a vyberte si to nejlepší cestovní pojištění pro vás.

Praha, Brno, Ostrava → Thajsko

První destinací, kam se můžete přímým letem podívat, je Thajsko. Z Brna, Prahy i Ostravy si sem zaletíte s cestovní agenturou Čedok. Vybírat můžete z několika destinací, jednou z nejoblíbenějších je však ostrov Phuket. Ten patří mezi oblíbené turistické destinace převážně díky krásným plážím.

Vybírat můžete mezi 9 a 16 dny, k dispozici jsou termíny na konec tohoto roku, ale i začátek roku 2025. Cena se pohybuje od 35 tisíc Kč za osobu.

Od 35 tisíc Kč za osobu

Praha → Dominikánská republika

Další oblíbenou destinací je Dominikánská republika, kam se taktéž můžete dostat přímým letem z Prahy. Vybírat opět můžete z několika rezortů, kterých je na těchto ostrovech opravdu nespočet. Oblíbené je například letovisko Punta Cana či poloostrov Samaná.

Lety jsou naplánované na konec a začátek roku, pokud byste však chtěli do Dominikány vyrazit dříve, je možné letět i s přestupem ve Frankfurtu. Zájezdy opět nabízí cestovní společnost Čedok. Cena se za dospělého pohybuje od 39 tisíc Kč.

Od 39 tisíc Kč za osobu

Praha → Keňa

Keňa se stala poslední dobou velmi navštěvovanou a oblíbenou turistickou destinací. Kromě krásných pláží totiž nabízí i možnost safari, kterých je zde opravdu hodně. I sem se podíváte přímým letem z Prahy s cestovkou Čedok.

Vybrat si můžete nejen letovisko, ale i formu stravy i počet strávených nocí. Termíny jsou k dispozici na říjen, listopad, prosinec, ale i další rok. Cena se pohybuje od 29 tisíc Kč na osobu.

Od 29 tisíc Kč za osobu

Praha → Mexiko

Do Mexika vás přímým letem z Prahy vezme cestovní společnost Fischer, a to konkrétně do města Puerto Vallarta. Jde o město v mexickém státě Jalisco, které nabízí krásné pláže.

Termíny jsou naplánované na listopad a cena se pohybuje od 42 tisíc Kč za osobu. Vybrat si můžete i formu stravy a délku pobytu.

Od 42 tisíc Kč za osobu

Praha → Omán

Z Prahy se přímým letem můžete podívat i do Ománu, a to s cestovní agenturou Fischer. I Omán nabízí krásné destinace, mezi které patří například město Salalah, jež nabízí krásné pláže, ale i přírodní divy.

Vybrat si můžete počet nocí i formu stravy. Lety jsou naplánované na říjen. Cena za dospělého se pohybuje od 30 tisíc Kč.

Od 30 tisíc Kč za osobu

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.