Menu

Levná multifunkční bruska Fieldmann řeže, brousí a seškrabuje: Známe kód pro 15% slevu!

Levná multifunkční bruska Fieldmann řeže, brousí a seškrabuje: Známe kód pro 15% slevu!
Ilustrace: Arecenze

Multifunkční bruska Fieldmann FDB 200301-E přináší revoluční výkon do vaší dílny. S příkonem 300 W a proměnnými otáčkami nabízí širokou škálu možností použití – od řezání až po broušení a seškrabávání. Na Mallu byl tento šikovný nástroj zlevněn o 15 %, a to z původních 938 Kč na 797 Kč. Pro uplatnění slevy je v košíku potřeba zadat akční kód 24MDH4CZ19.

Multifunkční elektrická bruska teď se slevovým kódem nestojí ani 800 Kč!

Klady

  • Multifunkční využití
  • Kompaktní nástroj
  • Možnost použití na různé materiály
797 Kč Původní cena 938 Kč
  • Funkce – Multifunkční bruska značky Fieldmann disponuje příkonem 300 W a je napájena standardním napětím 230 V při 50 Hz. To zajistí plynulý provoz bez potřeby speciálních adaptérů nebo úprav elektrické infrastruktury. Bruska nabízí proměnné otáčky v rozmezí od 15 000 do 22 000 ot./min, takže si jejich rychlost můžete přizpůsobit podle konkrétních potřeb. Přístroj je vybaven funkcemi řezání, broušení a seškrabávání, což vám poskytuje široké spektrum možností pro různé úkoly v dílně.
  • Design a konstrukceMultifunkční nářadí Fieldmann je navrženo jako jeden kompaktní nástroj, který dokáže plnit více funkcí – to vám výrazně ušetří místo v dílně a usnadní práci. Navíc je vyrobeno z odolného materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a bezpečnost při práci.
  • Bezpečí a komfort – Hladina akustického výkonu brusky FDB 200301-E od Fieldmann dosahuje 100,2 dB(A), což přibližně odpovídá hluku rockového koncertu. Při dlouhodobém používání je tak důležité brát v úvahu možné riziko poškození sluchu. Ergonomický design celého přístroje pak přispívá k pohodlnému a bezpečnému používání.
  • Dodávané příslušenství Multifunkční bruska Fieldmann FDB 200301-E je dodávána s plastovým kufříkem obsahujícím samotnou brusku, 3 nástavce, brusný papír o 3 různých stupních hrubosti a imbusový klíč – s tímto vybavením je celá sada připravena k okamžitému použití při široké škále úkonů.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.