Menu

Multifunkční bruska od Parkside za výhodnou cenu: Právě teď je o 299 Kč levnější!

Multifunkční bruska od Parkside za výhodnou cenu: Právě teď je o 299 Kč levnější!
Ilustrace: Arecenze

Kombinovaná bruska PSBS 240 C2 od značky Parkside přináší multifunkční řešení pro různou škálu prací, jako je obrábění kovu, dřeva i umělých hmot. S výkonem 240 W a spolehlivými bezpečnostními prvky poskytuje efektivní a bezpečnou pomoc s odhrotováním, odstraňováním rzi a broušením různorodých materiálů. Lidl-shop teď brusku PSBS 240 C2 nabízí se slevou 24 % – z původních 1 199 Kč byla její cena snížena pouhých 900 Kč!

Ušetřete téměř 300 Kč při nákupu kombinované brusky od Parkside

Klady

  • Výhodná cena
  • Dostatečný výkon pro domácí použití

Zápory

  • Pomalejší rozjezd
  • Na hrubší práce příliš slabá
900 Kč Původní cena 1 199 Kč
  • Výkon a funkčnost – S příkonem 240 W (S2 30 min) a otáčkami naprázdno 2 980 min-1 je kombinovaná bruska PSBS 240 C2 spolehlivým nástrojem pro efektivní zpracování kovu, dřeva i umělých hmot. Díky beznástrojovému upevnění brusného pásu a nastavitelné pracovní ploše na obrobek poskytuje flexibilitu a snadné použití při odhrotování, odstraňování rzi nebo broušení.
  • Bezpečnostní prvky – Maximální bezpečnost při práci s bruskou od Parkside vám zajistí kovové ochranné kryty a nastavitelná průhledná ochrana proti jiskrám. Vypínač chráněný proti prachu a podstavec s protivibračním upevněním také výrazně přispívají k bezpečnému a pohodlnému provozu nástroje.
  • Příslušenství – Součástí balení je brusný kotouč Ø 150 x 12,7 x 20 mm K 36 a tři brusné pásy 50 x 686 mm (1x K 120, 2x K 80), které vám zajistí efektivní práci s různými materiály a povrchy.
  • Rozměry a hmotnost Kombinovaná bruska PSBS 240 C2 se pyšní kompaktními rozměry cca 33,5 x 29 x 34 cm, lze ji tedy snadno přenášet a skladovat v dílně či garáži. S hmotností cca 7,1 kg je dostatečně stabilní pro přesné a bezpečné použití, a přitom není příliš těžká na manipulaci.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud máte důležitou zprávu a očekáváte naši odpověď, oslovte nás přes e-mail.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.