Menu

Nástěnný box na zahradní hadici Gardena teď pořdíte o 10 % levněji!

Nástěnný box na zahradní hadici Gardena teď pořdíte o 10 % levněji!
Ilustrace: Arecenze

Gardena RollUp XL je nástěnný box na zahradní hadici, který vám usnadní zavlažování velkých zahrad díky automatickému navíjení a otočnosti o 180°. Box je vyroben z vysoce kvalitních materiálů odolných vůči mrazu a UV záření, což zajišťuje jeho dlouhou životnost. Součástí balení je i 35metrová hadice, postřikovač a montážní materiál pro snadnou instalaci a okamžité použití. S kódem ALZADNY10 získáte box se slevou 10 % za 4 229 Kč!

Nástěnný box na zahradní hadici teď stojí o 400 Kč méně!

Klady

  • Poměr cena / výkon
  • Dostatečně dlouhá hadice
  • Jednoduché navíjení
4 229 Kč Původní cena 4 699 Kč
  • Materiály a odolnostGardena RollUp XL je vyroben z materiálů, které zajišťují odolnost vůči mrazu a UV záření. Díky tomu může zůstat venku za jakéhokoli počasí, což prodlužuje jeho životnost a zajišťuje spolehlivý provoz po dlouhou dobu.
  • Automatické navíjení – Box disponuje technologií RollControl, která umožňuje automatické navíjení hadice. Integrovaná ocelová pružina zajistí, že se hadice po lehkém zatažení rovnoměrně navine bez zalamování nebo uzlování. Systém krátkých uzamykacích bodů pak fixuje hadici v požadované délce.
  • Otočnost a flexibilitaBox Gardena lze otáčet o 180° – to vám umožní snadné zavlažování různých částí zahrady bez potřeby přemísťování. Díky kovovému hrotu lze box také upevnit do země kdekoli, kde je potřeba.
  • Obsah balení – V balení se nachází 35metrová hadice o průměru 13 mm, postřikovač, pružná připojovací hadice, nástěnný držák a montážní materiál.
  • Jednoduché používáníGardena RollUp XL je navržen pro snadné použití. Hadice se automaticky zafixuje v požadované délce a krátkým zatažením se navine zpět. Vodicí cívka zabraňuje namotávání a uzamykací body udrží hadici ve vytažené délce, což usnadňuje manipulaci během zavlažování.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.