Menu

Nejhorší nářadí Parkside podle uživatelů do dubna 2024? Tyto kousky se moc nepovedly

Nejhorší nářadí Parkside podle uživatelů do dubna 2024? Tyto kousky se moc nepovedly
Ilustrace: Arecenze

* Hodnocení jsou převzata z portálu Heureka.cz a vyjadřují spokojenost uživatelů, kteří produkt ohodnotili. Vypovídající hodnota takových recenzí je omezená s jejich počtem a nelze ji považovat za jediný ukazatel kvality produktu.

Nářadí Parkside v sobě spojuje cenovou dostupnost a dostatečný výkon pro většinu hobby činností. Mezi domácími kutily proto tato značka patří k těm nejoblíbenějším. Stejně však jako je tomu u samotných výrobců, můžete i rámci portfolia značky Parkside narazit na výrobek, který u uživatelů nesklízí příliš velkou spokojenost. Udělali jsme si menší průzkum a v dnešním článku vám představíme 3 nejhorší produkty v rámci manuálního nářadí, které se podle uživatelů moc nepovedly.

5 nejhorších produktů Parkside

Sortiment značky Parkside čítá stovky produktů z oblasti hobby nářadí a drobného příslušenství. Mezi produkty najdete jednak osvědčené kousky, které uživatelům slouží bez problémů i několik let, ale také vyloženě nepovedené modely. A právě na ty jsme se zaměřili – podívejte se na 3 nejhorší modely manuálního nářadí, které v rámci uživatelských recenzí nesklízí příliš dobré ohlasy.

Design Název produktu Orientační cena Hodnocení Heureka Hlavní nevýhody podle uživatelů
Parkside Rapidfire 2.2 600 Kč 66 % Vysoká závadovost
Parkside PDSS 310 B5 900 Kč 67 % Nedosahuje deklarovaného výkonu
Parkside PBSG 95 E6 500 Kč 70 % Znehodnocuje vrtáky

1. Parkside Rapidfire 2.2 aku šroubovák

Aku šroubovák s vyměnitelnými bity Parkside Rapidfire 2.2 slibuje intuitivní ovládání a integrovaný buben pro rychlou a pohodlnou výměnu bitů. Nabízí magnetický držák bitů a LED světlo včetně LED ukazatele kapacity a stavu nabití. Uživatele však aku šroubovák vůbec nenadchnul. K dubnu 2024 jej na portále Heureka hodnotí pouze 66 % a důvodem je častý výskyt nefunkčních kusů.

Alternativní produkt: Značka Parkside nabízí také další aku šroubováky se skvělým poměrem výkonu a ceny. Kladná uživatelská hodnocení sklízí například Parkside PSSA 4 B2 za srovnatelnou cenu.

2. Parkside PDSS 310 B5 rázový utahovák

Rázový utahovák Parkside PDSS 310 B5 disponuje 4 nastavitelnými stupni výkonu a maximálním točivým momentem 310 Nm. Má robustní tělo z hliníkové slitiny s práškovým lakem a ochranou proti nárazům. Jedná se však údajně o nepovedený model, o čemž svědčí uživatelské hodnocení na portále Heureka, které činí jen 67 %. Podle všeho totiž při uvedeném tlaku nedosahuje deklarovaného výkonu.

Alternativní produkt: V rámci portfolia značky Parkside naleznete však i osvědčené rázové utahováky. Mezi pozitivně hodnocenými je například model Parkside PASSK 20-Li A1.

3. Parkside PBSG 95 E6 bruska na vrtáky

Bruska na vrtáky Parkside PBSG 95 E6 je předurčena pro snadné a bezpečné ostření vrtáků HSS Pro 20 velikostí 3,0 až 13,0 mm. Brousek je nastavitelný a má robustní tělo s protiskluzovými nožkami. Tento model však na portále Heureka sklízí uživatelské hodnocení jen 70 %, přičemž jej nedoporučuje až ⅓ z hodnotících. Podle všeho bruska neostří a brousí do špatného úhlu a podbrušuje, čímž vrtáky spíše znehodnocuje.

Alternativní produkt: Jako alternativní produkt můžeme zmínit například kladně hodnocenou brusku Holzmann BSG 13E, bohužel však stojí zhruba trojnásobek.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

existuje nějaký servis v čr na tyto výrobky?

Luděk pekař

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.