Menu

Nejhorší produkty Parkside podle uživatelů v roce 2024: Spojuje je jedna a ta samá vada

Nejhorší produkty Parkside podle uživatelů v roce 2024: Spojuje je jedna a ta samá vada
Ilustrační obrázek

* Hodnocení jsou převzata z portálu Heureka.cz a vyjadřují spokojenost uživatelů, kteří produkt ohodnotili. Vypovídající hodnota takových recenzí je omezená s jejich počtem a nelze ji považovat za jediný ukazatel kvality produktu.

Parkside se v posledních letech stala jednou z nejoblíbenějších značek domácích kutilů a zahradníků. V jejím portfoliu najdete nářadí pro nejrůznější hobby činnosti, a to obvykle za velmi příznivou cenu. Daří se však značce Parkside vytvořit vždy stejně kvalitní výrobek? Přihlédli jsme k recenzím uživatelů a objevili jsme ty nejhorší produkty, které spojuje stejná vada, a to sice nestálá kvalita produktů. Podívejte se, které jsou ty absolutně nejhorší produkty Parkside v roce 2024.

5 nejhorších produktů od Parkside

V rámci portfolia značky Parkside objevíte spoustu hobby nářadí a dalšího příslušenství, výběr je opravdu široký. Kromě osvědčených kousků, které uživatelům slouží řadu let, ale narazíte i na vyloženě nepovedené výrobky. Podívejte se na 5 nejhorších produktů Parkside, které jsme vybrali na základě uživatelského hodnocení a ke kterých zároveň uvádíme vhodné alternativy.

Vzhled Název produktu Orientační cena Hodnocení Heureka % uživatelů, kteří výrobek nedoporučují Hlavní nevýhody podle uživatelů
Parkside Bluetooth PBB A1 700 Kč 67 % 31,3 % Potíže se spárováním

Malý dosah

Parkside Rapidfire 2.2 600 Kč 68 % 31,8 % Často vadný kus

Vysoká poruchovost

Parkside PBSG 95 E6 500 Kč 70 % 34,5 % Horší kvalita zpracování

Brousí pod špatným úhlem

Parkside PRT 300 B2 500 Kč 74 % 13,6 % Často nekompletní balení

Příliš vysoké otáčky

Parkside PWBS 180 B2 1 700 Kč 76 % 31,4 % Vysoká poruchovost

67 % Parkside Bluetooth PBB A1

Parkside Bluetooth PBB A1 je zavlažovací počítač, který prostřednictvím funkce Bluetooth umožňuje propojení s mobilní aplikací v chytrém telefonu a nastavení zavlažovacího rytmu na každý den v týdnu. Udávaný bezdrátový dosah je 50 metrů. Uživatelé jej ale hodnotí pouze 67 %, nespokojenost projevilo celkem 31,3 % uživatelů, kteří produkt nedoporučují.

Hlavní nevýhody podle uživatelů:

  • Potíže se spárováním
  • Malý dosah

Zajímavá alternativa: Dle uživatelských recenzí na portále heureka.cz vám ale jako vhodnou alternativu můžeme doporučit produkt GARDENA Select 1891-29.

68 % Parkside Rapidfire 2.2

Parkside Rapidfire 2.2 je aku šroubovák s vyměnitelnými bity, který je vybavený integrovaným bubnem pro rychlou výměnu bitů, LED osvětlením a LED ukazatelem stavu nabití. V balení se zároveň nachází 14 bitů s držákem, úložná taška a USB-C nabíjecí kabel. Od uživatelů si však tento produkt vysloužil hodnocení en 68 %, přičemž jej nedoporučuje hned 31,8 % uživatelů.

Hlavní nevýhody podle uživatelů:

  • Často vadný kus
  • Vysoká poruchovost

Zajímavá alternativa: Doporučit vám ale dle uživatelských recenzí na portále heureka.cz můžeme například aku šroubovák Parkside PBSA 12 E4 + 2 Ah, který od uživatelů získal hodnocení 97 %.

70 % Parkside PBSG 95 E6

Bruska na vrtáky Parkside PBSG 95 E6 láká na snadné a bezpečné ostření HSS vrtáků až 20 různých velikostí od 3,0 až po 13,0 mm. Má nastavitelný brousek pro optimální výsledky a robustní tělo s protiskluzovými nožkami. Uživatele však produkt příliš nenadchnul a hodnotí jej pouze 70 %.

Hlavní nevýhody podle uživatelů:

  • Horší kvalita zpracování
  • Brousí pod špatným úhlem

Zajímavá alternativa: Z recenzí je patrné, že do brusky na vrtáky se vyplatí investovat více peněz. Alternativou může být například Holzmann BSG 13E.

74 % Parkside PRT 300 B2

Elektrická strunová sekačka Parkside PRT 300 B2 slouží pro rychlé a čisté sekání i v těžko dostupných prostorech zahrady. Disponuje systémem jedné struny s automatickým odvíjením a nastavitelným druhým držadlem. I přestože se jedná o jednu z nejprodávanějších strunových sekaček na Heuréce, vysloužila si od uživatelů hodnocení jen 74 %.

Hlavní nevýhody podle uživatelů:

  • Často nekompletní balení
  • Příliš vysoké otáčky

Zajímavá alternativa: Chcete-li kvalitní strunovou sekačku, vyplatí se investovat například do modelu Black & Decker GL 9035.

76 % Parkside PWBS 180 B2

Bruska Parkside PWBS 180 B2 s výkonným 1 050W motorem s nastavitelnými otáčkami slouží k opracování obkladů stěn a podlahových krytin, sádrokartonových stěn nebo dřevěných povrchů. Má dva snadno vyměnitelné nástavce a integrovanou funkci odsávání. Její hodnocení na portále heureka.cz však dosahuje jen 76 %, nedoporučuje ji téměř třetina uživatelů.

Hlavní nevýhody podle uživatelů:

  • Vysoká poruchovost

Zajímavá alternativa: Dle uživatelských hodnocení na portále heureka.cz vám můžeme doporučit například multifunkční brusku Makita DBO180Z.  

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.