Menu

Neoficiální únik dvou novinek Parkside Performance: Výkonné kladivo na 2 akumulátory a nová horní frézka

Neoficiální únik dvou novinek Parkside Performance: Výkonné kladivo na 2 akumulátory a nová horní frézka
Zdroj obrázků: Lidl, Instagram/parkside.tools, koláž: Arecenze

Parkside, privátní značka hobby nářadí z Lidlu, letos uvedla na trh několik novinek. Nedávno jsme vás informovali například o prvním benzínovém křovinořezu Performance, který se pyšní pohodlným elektrickým startováním (více zde). A to rozhodně letos není vše! Podle úniků na sociálních sítích se v nejbližší době objeví na pultech dva nové přírůstky z vyšší řady Performance.

Nové aku kladivo Parkside Performance

O chystaných novinkách informoval fanouškovský instagramový účet parkside.tools pomocí uniklých obrázků. V prvním příspěvku je zobrazeno super výkonné aku kombinované kladivo Parkside Performance, které pohání dva 20V akumulátory. Z popisu se dozvídáme, že nářadí disponuje energií úderu 10 J. Kdy dojde k uvedení produktu na trh a kolik bude stát zatím není známo.

Dostupná alternativa

V sortimentu aku kladiv Parkside Performance prozatím najdeme pouze zařízení na jeden akumulátor. Jedná se o aku kombinované kladivo PKHAP 20-Li B2, které je určené pro opracovávání betonu, kamene, kovu a dřeva. Je vybaveno bezuhlíkovým motorem a rychloupínacím sklíčidlem s upnutím podle systému SDS plus. Nabízí energii úderu 3 J.
2 300 Kč (bez aku) Orientační cena

Nová horní frézka Parkside Performance

Další chystanou novinkou je elektrická horní frézka Parkside Performance. Ze zveřejněných obrázků na instagramovém účtu parkside.tools je patrné,  že bude dodávána jako obvykle s paralelním dorazem. Horní frézky jsou vhodné na opracování dřeva, lehkých stavebních materiálů a barevných kovů. Žádné další údaje včetně datumu uvedení do prodeje a cena nejsou známy.

Dostupná alternativa

V poloprofi řadě Performace zatím alternativní nářadí nenajdeme, na rozdíl od základní zelené řady. Zde je v nabídce Parkside horní frézka POF 1200 D3 s příkonem 1 200 W. Frézka nabízí plynulé nastavení hloubkového dorazu a plynule nastavitelný počet otáček. Produkt je dodáván včetně 6dílné sady fréz do dřeva a dalšího příslušenství.
1 300 Kč Orientační cena

Zdroj: Instagram/parkside.tools

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud máte důležitou zprávu a očekáváte naši odpověď, oslovte nás přes e-mail.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.