Novým ambasadorem Parkside je Arnold Schwarzenegger, co nás ještě čeká? | Arecenze
Menu

Novým ambasadorem Parkside je Arnold Schwarzenegger, co nás ještě čeká?

Novým ambasadorem Parkside je Arnold Schwarzenegger, co nás ještě čeká?
Zdroj: Parkside

Značku nářadí Parkside známe asi všichni z obchodního řetězce Lidl či Kaufland. Zelené a černé nářadí si vydobylo své místo v nejedné domácnosti ani dílně. Někteří uživatelé věří značce natolik, že nářadí Parkside využívají jako záložní nástroj pro svou profesi. V posledním roce se daří značce prošlapávat cestičku vcelku zdařilým marketingem. Nejprve se objevil samostatný web značky, poté jsme dostali také Instagram s návody na DIY projekty a nyní se marketingové oddělení odhodlalo i k najmutí jednoho z nejúspěšnějších herců a kulturistů všech dob.

V novém spotu Arnold Schwarzenegger motivuje k využívání nářadí Parkside k vylepšování kutilských schopností a dokončování menších, ale i velkých projektů. Ve videu rozhazuje aku šroubováky a řeže s aku motorovou pilou Parkside Performance. Pokud se značka začala tak intenzivně z ničeho nic soustředit na marketing, je otázkou, jestli se nechystá i její částečné osamostatnění a prodej i v jiných obchodech, než je pouze Lidl a Kaufland. Na spot se můžete podívat ve videu níže.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.