Menu

Novým ambasadorem Parkside je Arnold Schwarzenegger, co nás ještě čeká?

Novým ambasadorem Parkside je Arnold Schwarzenegger, co nás ještě čeká?
Zdroj: Parkside

Značku nářadí Parkside známe asi všichni z obchodního řetězce Lidl či Kaufland. Zelené a černé nářadí si vydobylo své místo v nejedné domácnosti ani dílně. Někteří uživatelé věří značce natolik, že nářadí Parkside využívají jako záložní nástroj pro svou profesi. V posledním roce se daří značce prošlapávat cestičku vcelku zdařilým marketingem. Nejprve se objevil samostatný web značky, poté jsme dostali také Instagram s návody na DIY projekty a nyní se marketingové oddělení odhodlalo i k najmutí jednoho z nejúspěšnějších herců a kulturistů všech dob.

V novém spotu Arnold Schwarzenegger motivuje k využívání nářadí Parkside k vylepšování kutilských schopností a dokončování menších, ale i velkých projektů. Ve videu rozhazuje aku šroubováky a řeže s aku motorovou pilou Parkside Performance. Pokud se značka začala tak intenzivně z ničeho nic soustředit na marketing, je otázkou, jestli se nechystá i její částečné osamostatnění a prodej i v jiných obchodech, než je pouze Lidl a Kaufland. Na spot se můžete podívat ve videu níže.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.