Menu

Odvlhčovač Tesla je teď na CZC skoro o 50 % levnější!

Odvlhčovač Tesla je teď na CZC skoro o 50 % levnější!

Tesla Smart Dehumidifier XL je revoluční řešení pro udržení optimální vlhkosti ve vaší domácnosti. Tento odvlhčovač nejenže eliminuje rosení oken a stěn, ale také potlačuje alergeny jako plísně a roztoče. S mnoha chytrými funkcemi a konektivitou s aplikací Tesla Smart je tento produkt ideální volbou pro zdravější a příjemnější prostředí vašeho domova. Na CZC nyní seženete tento odvlhčovač vzduchu se slevou 45 % – z původních 5 999 Kč byl zlevněn na 3 299 Kč! Jakými funkcemi vyniká a proč se vyplatí jej koupit?

Smart Dehumidifier XL od Tesly je nyní téměř za polovic!

Klady

 • Ovládání přes telefon
 • Zajímavý vzhled
 • Spolehlivé odvlhčení vzduchu

Zápory

 • Hlučnost
 • Nemožnost vypnout LED osvětlení
 • Kratší přívodní kabel
3 299 Kč Původní cena 5 999 Kč
 • Funkce a výkon – Odvlhčovač Tesla Smart Dehumidifier XL je vhodný pro místnosti o rozloze do 40 m2. Nabízí nastavení intenzity ventilátoru ve třech stupních, a to H, L a režim spánku. Také umožňuje volbu intervalu provozu s třemi přednastavenými cykly časovače na 2,4 nebo 8 hodin, dokáže ale pracovat i nepřetržitě a zcela bez vašeho zásahu. Automatické upozornění na naplnění zásobníku vody zase zabrání jeho přetečení.
 • Přehledný displej – Praktický displej vám umožní kontrolovat relativní vlhkost vzduchu. Pro rychlou interpretaci informací o kvalitě vzduchu ve vaší domácnosti zobrazí zkratky Lo (příliš suchý vzduch) a Hi (příliš vysoká vlhkost).
 • Ovládání a integrace Smart Dehumidifier XL od Tesly lze ovládat pomocí dotykového panelu nebo aplikace Tesla Smart, která je v češtině a je dostupná pro iOS a Android. Jednoduše tak můžete nastavit odvlhčovač a sledovat kvalitu vzduchu z pohodlí telefonu či tabletu.
 • Bezpečnost a spolehlivost – Bezpečný a spolehlivý provoz odvlhčovače vzduchu Tesla Smart Dehumidifier XL zajistí automatické upozornění na případné problémy a detekce úniku chladiva. Vypouštění kondenzátu probíhá pomocí hadice, což minimalizuje nutnost příliš častého vyprazdňování nádrže.
 • Technické údaje – Odvlhčovač Tesla Smart Dehumidifier XL disponuje odvlhčovacím výkonem 12 l/24h a rychlostí odvlhčení 0.4 l/hod. Jeho hlučnost činí 45 dB, což přibližně odpovídá hlučnosti běžné chladničky. S rozměry 29,5 x 29,5 x 56 cm a hmotností 12 kg se s přehledem vejde do každé domácnosti.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.