Menu

Nejlevnější v historii? Perfektní vysavač Miele teď koupíte o 20 % levněji

Nejlevnější v historii? Perfektní vysavač Miele teď koupíte o 20 % levněji

Klasický sáčkový vysavač Miele Complete C3 PowerLine se řadí k nejlepším vysavačům na trhu, a tomu odpovídá i jeho vysoká cena. Prodejce Datart nás ovšem podaroval 20% slevou, takže jej koupíte za neuvěřitelných 5 592 Kč z původních 7 590 Kč. Abyste slevu mohli uplatnit, je potřeba zadat slevový kód 2403DATNK20 a na stránky Datartu se prokliknout z portálu Heureka.cz. A co všechno tento vysavač nabízí?

Klady

  • Velký dosah a dlouhý kabel
  • Regulace výkonu podle typu podlahy
  • Ochrana proti přehřátí
  • Indikátor plnosti sáčku
  • Příslušenství v těle vysavače

Zápory

  • Chybí indikátor zanesení filtru
  • Vyšší hlučnost
  • Nemá turbokartáč
5 592 Kč Orientační cena

Základní parametry

Miele Complete C3 se pyšní příkonem 890 W, velkým akčním rádiem 12 metrů a objemným sběrným sáčkem 4,5 litru. Jedná se tak o velmi nadprůměrné údaje. Díky delšímu kabelu 8,5 metru jej nebudete muset často přepojovat ze zásuvky a objemnější sáček zajistí, že jej nemusíte často měnit. Proto je vhodný i do větších bytů či domů. Nevýhodu naopak může představovat vyšší hlučnost, kterou výrobce uvádí 77 dB, což můžeme přirovnat k rušné ulici.

Parametr Miele Complete C3 PowerLine
Cena po slevě 5 592 Kč
Příkon 890 W
Hlučnost 77 dB
Objem prachového sáčku 4,5 l
Regulace výkonu Na těle vysavače
Filtrace Vzduchový filtr AirClean, motorový filtr, sáček HyClean GN
Délka kabelu 8,5 m
Akční rádius 12 m
Příslušenství Univerzální hubice, hubice na čalounění a pro vysávání spár, kartáč
Automatické navíjení kabelu Ano
Typ koleček Kolečka na ocelových osách s 3bodovým řízením
Rozměry (š × v × d) 38 × 32 × 60 cm
Hmotnost 7,3 kg
Indikátor zanesení filtru Ne
Indikátor plnosti sáčku Ano

Funkce

Miele nabízí rozsáhlé funkce, včetně regulace výkonu podle typu podlahy. Mezi ním najdete i Silence systém, který ztiší hlučnost vysavače a vy tak nebudete rušeni, například při sledování televize či poslechu rádia. Nechybí mu ani ochrana proti přehřátí, která u vysavačů nebývá běžná. Pokud by vysavač zaznamenal přehřátí, automaticky se vypne. Samozřejmostí je pak indikátor plnosti sáčku, chybí mu však indikace zanesení filtru.

Konstrukce

Co se konstrukce vysavače týče, řadí se spíše k rozměrnějším a těžším modelům. Na délku má totiž 60 cm a s váhou 7,3 kg jej jen tak nepřenesete. Má ale pojezdová kolečka na ocelových osách s 3bodovým řízením, takže se vám s ním bude snadno manipulovat a zároveň nepoškodí podlahu. Obvod modelu je vybaven měkkým plastem, jenž chrání nábytek i samotný vysavač před odřením a poškrábáním.

Podlahovou hubici a teleskopickou tyč do sebe jednoduše zacvaknete, stejně jako do hadice. Díky tomu předejdete nechtěnému odpojení během vysávání. Univerzální hubice samozřejmě zahrnuje výsuvné štětiny pro vysávání koberců a podlah. Kromě toho obsahuje zdvihače nití, které snadno odstraní vlasy a zvířecí chlupy.

Příslušenství a filtrace

Součástí Miele Complete C3 je univerzální hubice na všechny typy podlah, hubice na čalounění, hubice na vysávání spár a kartáč z umělých štětin. Naopak u něj nenajdete turbokartáč. Zmíněné příslušenství je uložené v těle vysavače, díky čemuž je budete mít neustále při ruce.

Miele disponuje vzduchovým filtrem AirClean, který by měl zachytit i nejjemnější částice. Nechybí mu ani motorový filtr a hygienický sáček, který také filtruje prach, čímž zamezuje pronikání nečistot do motoru vysavače.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.