Menu

20 % sleva na řasenku Maybelline? Dodejte svým řasám oslnivý vzhled

20 % sleva na řasenku Maybelline? Dodejte svým řasám oslnivý vzhled

Řasenka The Colossal Curl Bounce Black značky Maybelline New York poskytuje dechberoucí objem a natočení vašich řas. S unikátním kartáčkem a temně černou barvou je tato řasenka ideální volbou jak pro každodenní nošení, tak i slavnostní líčení. Koupíte ji mimo jiné i na Alze, kde je právě teď se slevou 20 % – z původních 249 Kč byla její cena snížena na pouhých 199 Kč!

Řasenka Colossal Curl od Maybelline je na Alze o 20 % levnější

Řasenka The Colossal Curl Bounce značky Maybelline New York vyniká výrazně černou barvou, prohnutým kartáčkem a unikátním složením, který vaše řasy natočí, zahustí a prodlouží.

199 Kč Původní cena 249 Kč
  • Objem a zakřivení – Speciální složení řasenky Colossal Curl Bounce od Maybelline dodá vaším řasám plnost a objem, což vytvoří dramatický look pro všední líčení, ale i speciální příležitosti. Díky unikátnímu kartáčku, který řasy natočí a zvedne směrem nahoru, získá váš pohled šmrnc a svěžest.
  • Dechberoucí výsledek – Specifická vlákna obsažená ve složení řasenky zajistí neuvěřitelné prodloužení vašich řas. Řasenka rovnoměrně pokryje každou řasu a i řasy s přirozeným sklonem směřovat dolů či rovné řasy dokáže efektivně zvednout a zakřivit, takže ušetříte čas strávený natáčením řas kleštičkami.
  • Kartáček a barva – Prohnutý tvar kartáčku řasenky Maybelline New York Colossal Curl Bounce usnadňuje její aplikaci a zajišťuje dostatečné obalení produktem každé jednotlivé řasy. Klasická černá barva je univerzální a vhodná pro každodenní i večerní líčení, přičemž dodá vašemu pohledu kýženou intenzitu a hloubku.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.