Menu

Přehraj.to – Recenze, zkušenosti, slevy a kupóny 2023

Přehraj.to – Recenze, zkušenosti, slevy a kupóny 2023

Prehraj.to je alternativa ke klasickým streamovacím službám, přičemž u ní často narazíte i na filmy a seriály, jež nejsou u jiných služeb dostupné. Vybírat můžete z více než 6 milionů videí bez reklam, které sem nahrávají přímo uživatelé. Těch tu je více než 11 tisíc, díky čemuž se můžete těšit na opravdu pestrou nabídku filmů a seriálů z České republiky i zahraničí.

Shrnutí:

 • Prehraj.to nabízí přes 6 milionů filmů a seriálů.
 • Aktuálně má přes 11 tisíc uživatelů.
 • Pro sledování je nutné založit Premium účet (pro nové klienty je dostupný na 14 dní zdarma).
 • Kromě sledování a stahování je možné nahrávat vlastní videa a získávat z nich provizi.
 • Z naší osobní zkušenosti je registrace rychlá a přehrávání videí ve vysoké kvalitě plynulé.
 • Z hlediska legislativy je používání Prehraj.to rozporuplné, a to hlavně v případě, že se rozhodnete skrze portál šířit obsah v podobě filmů a seriálů.

Klady

+ Tisíce filmů a seriálů na jednom místě

+ Vysoká kvalita videí

+ Všechna videa bez reklam

+ Premium na 14 dní zdarma pro nové uživatele

Zápory

Funguje pouze po zaplacení

Nelze připojit ke Smart TV

Obsah je nahraný často nelegálně

Sledování obsahu nemusí být zcela morální

Je složité ověřit, který obsah je nahrán legálně

Osobní zkušenost s Prehraj.to

Prehraj.to se v porovnání s ostatními službami řadí mezi jedny z nejkvalitnějších. I když vás na první pohled nemile překvapí jednoduchý vzhled platformy, můžete počítat s kvalitními službami. Pokud si chcete platformu jenom vyzkoušet, můžete se během pár minut zaregistrovat – nám to trvalo zhruba 2 minuty.

Ihned poté získáte automaticky Premium účet na 14 dní, díky čemuž můžete hned začít sledovat dostupné filmy a seriály. Nabídka je opravdu široká, přičemž u většiny titulů narazíte na několik verzí. Bohužel někteří uživatelé nedbají na podrobný popis souborů – výběr vhodné verze je tak často složitý.

Samotná kvalita obrazu je opravdu vysoká a videa se přehrávají plynule. Pro přehrání je však třeba rychlý internet, bez nějž se videa s vysokou kvalitou sekají. Filmy a seriály je možné sledovat pouze na webu, což považujeme za menší nevýhodu. Na rozdíl od streamovacích platforem nemůžete obraz nasdílet do Smart TV. Prehraj.to je tedy možné spustit přímo na Android TV přes prohlížeč.

Slevy a kupóny

Přehraj.to prozatím nenabízí žádné slevy ani kupóny, s nimiž byste mohli ušetřit. Stejně jsou na tom i caschbackové portály, které s platformou prozatím nespolupracují.

Základní charakteristiky

Prehraj.to je česká platforma určená ke sledování filmů a seriálů, kterých tu je přes 6 milionů. Sledovat tu často můžete i tituly, které se teprve nedávno dostaly do kin. Většina souborů je nahrávána samotnými uživateli, díky čemuž narazíte hned na několik různých verzí daných filmů a seriálů – naleznete tu jak dabing, tak i titulky či originální znění.

Aktuálně platforma čítá 11 000 uživatelů, kteří si musí za její služby platit. Bez platby Premium účtu je možné sledovat pouze 5minutové ukázky videí. Pro nové uživatele je však dostupný na 14 dní zdarma. Následně můžete platformu využívat 24/7 bez omezení, přičemž všechna videa jsou nahrávána ve špičkové kvalitě HD či Full-HD.

Kromě sledování je videa možné stahovat nebo je i nahrávat. Používání samotného portálu ke sledování je z hlediska legislativy v pořádku. Naopak nahrávání souborů bez autorských práv je považováno za nelegální, přičemž veškerá odpovědnost je převedena na samotné uživatele – více si o této problematice můžete přečíst níže v recenzi. Tím, že uživatel nemůže vědět, jestli sleduje legálně nahraný obsah, lze používání portálu pro sledování filmů a seriálů považovat za nemorální vůči autorům.

Základní informace
Počet poboček 0
Rok založení Neuvedeno
Sídlo Praha
Počet videí 6 268 113
Počet uživatelů 11 000
Cena předplatného 159 Kč/měsíc
Telefonní linka Ne
Komunikace přes e-mail Ano
Online chat Ne
Věrnostní program Ne

Předplatné a platební metody

Předplatné je možné uhradit pomocí platební karty, bankovního převodu nebo SMS. Podle výběru typu platební metody se liší i jeho cena. Odlišnou cenu najdete pouze u platby SMS, kdy je možné sledování uhradit i na pouhých 14 dní – výše předplatného je bohužel vyšší.

Platba kartou a bankovním převodem

 • 1 měsíc – 159 Kč
 • 6 měsíců – 599 Kč
 • 12 měsíců – 999 Kč
 • 36 měsíců – 2 399 Kč

Platba SMS

 • 14 dní – 99 Kč
 • 1 měsíc – 199 Kč
Platební metoda
Platební karta Ano
Bankovní převod Ano
Google Pay Ne
PayPal Ne
Kryptoměny Ne
SMS Ano

Uživatelský účet

Pokud chcete na Prehraj.to sledovat filmy a seriály, budete si muset založit Premium účet. K registraci si vystačíte s vyplněním krátkého formuláře, do nějž doplníte pouze e-mail a heslo. Ihned poté můžete platformu začít používat, aniž byste museli provádět ověření prostřednictvím e-mailu. Uvnitř účtu lze jednoduše spravovat přehraná a nahraná videa. Sledovat zde můžete i přehled svých provizí za vámi nahraná videa.

Sledování na Prehraj.to

Po registraci můžete začít vyhledávat vaše oblíbené tituly pomocí jednoduchého vyhledávače. Když narazíte na svůj oblíbený film či seriál, klikněte na daný soubor a vyčkejte. Stránka vás přesměruje na video, kde jej jednoduchým kliknutím spustíte. V přehrávači lze nastavit velikost okna či spuštění titulků.

Stahování na Prehraj.to

Stahování souborů probíhá podobně jako u většiny jiných platforem. Stačí otevřít soubor a vybrat možnost stáhnout. Soubor se ihned začne stahovat, a to bez zbytečného ověřování či zadávání kódů, jako je tomu například u Ulož.to. Soubor můžete následně ohodnotit prostřednictvím palce nahoru či dolů nebo komentářem.

Nahrávání souborů na Prehraj.to

Kromě sledování a stahování můžete využít i Upload program, s jehož pomocí získáte hodiny zdarma pro sledování obsahu Prehraj.to. Stačí na platformu nahrát soubor a vyčkat, zda si jej někdo stáhne nebo spustí. Následně vám platforma přidělí body, za něž získáte volné hodiny pro sledování obsahu. Za 100 bodů je možné prodloužit platnost Premium účtu až o 7 dní.

Získané body však můžete směnit i za peníze, které jsou zde označovány jako provize. Body je možné sbírat pouze u videí s velikostí nad 300 MB. Za jedno zhlédnutí či stažení získáte jeden bod, přičemž za 1000 bodů získáte 150 Kč. Od částky 150 Kč lze peníze přeposlat na váš běžný účet.

Uživatelská podpora

U Prehraj.to je ke komunikaci možné využít pouze e-mail. Přes něj vyřešíte prakticky vše od reklamace až po návrhy na zlepšení platformy. Využít lze i krátký formulář v sekci „Kontaktní informace“, kde vyberete typ dotazu, dopíšete dotaz a vyplníte svoji e-mailovou adresu.

Jsou služby od Prehraj.to legální?

Jelikož Prehraj.to nepůsobí jako oficiální streamovací služba, je poskytování jejích služeb rozporuplné. Na webových stránkách společnosti se ohledně této problematiky téměř nic nedočtete, jedinou zmínku jsme našli v případě nahrávání obsahu, za nějž zodpovídá sám uživatel.

V případě, že budou s obsahem jakékoliv problémy, bude se s nimi muset potýkat uživatel, a ne Prehraj.to. Z hlediska legislativy jsme se rozhodli prozkoumat stránky České protipirátské unie, která řeší problematiku duševního vlastnictví a ochrany audiovizuálních děl.

Sledování filmů a seriálů

Pokud se rozhodnete využívat Prejhraj.to pouze ke sledování, neměli byste se dostat do žádných problémů. Podle zákona se nesmí jednat o tituly, které jsou teprve promítány v kině jako premiéra či předpremiéra. Mimo tyto případy je tak možné obsah využívat pro své osobní užití.

I kdyby se i přesto jednalo o problémový obsah, bude se ze všeho zpovídat především majitel daného souboru. Ve výsledku je tedy sledování na Prehraj.to bezpečné, přičemž v případě nespokojenosti můžete do 14 dnů od zaplacení požádat i o vrácení peněz.

Nahrávání a sdílení souborů

Nahrávání a sdílení souborů na Prejhraj.to je problematičtější, jelikož většina obsahu porušuje autorská práva. Podle zákona se tak chová protiprávně každý, kdo šíří kopii filmů, seriálů či jiných audiovizuálních děl – kopii si můžete legálně vytvořit pro osobní potřebu, kdy ji bude využívat pouze v soukromí.

Protiprávní je také šíření odkazů odkazující na takový obsah. Ve zkratce je tedy nahrávání a sdílení souborů u Prehraj.to přinejmenším rozporuplné a v určitých případech vás může dostat i do pořádných problémů, a to hlavně u českých titulů.

Hodnocení služby zákazníky

Prehraj.to je obecně hodnoceno velmi kladně, a to především díky své přehlednosti a dostupným filmům a seriálům. Oproti jiným platformám často nabízí více videí s českými titulky, na které nenarazíte ani na předních streamovacích platformách. Někteří uživatelé však zmiňují problémy s přehráváním, jež se objevují především u pomalejšího internetu.

Hlavní klady, zápory a zajímavosti oproti jiným službám

Mezi hlavní klady Prehraj.to patří především vysoká kvalita videí, široká nabídka filmů a seriálů, včetně těch, které nejsou k dispozici na jiných streamovacích službách. Pokud chcete službu využívat často, potěší vás i cena předplatného, jež činí 159 Kč – zaplatíte méně než za Netflix. Služba je navíc bez reklam, přičemž za nahrávání vlastních souborů získáte i provizi. Menším mínusem je horší přehrávání při pomalém připojení a absence sdílení videa do Smart TV.

Porovnání s alternativami

V porovnání s ostatními streamovacími platformami a servery není Prehraj.to tak intuitivní. Na druhou stranu tu ale narazíte na více verzí filmů a seriálů, ale i tituly, které nejsou nikde jinde dostupné. Oproti Netflixu a jiným platformám je levnější, jelikož za jeden měsíc zaplatíte 159 Kč – existují ale i levnější platformy. V porovnání s podobnými servery se však jedná o jednoho z mála seriózních poskytovatelů, u nějž nenarazíte na nebezpečné reklamy.

Závěrečné shrnutí

Prehraj.to je jeden z mála českých streamovacích serverů, který je bezpečný a férový. Nemusíte se tedy obávat, že byste omylem klikli na nebezpečné reklamy nebo si do zařízení stáhly nakažený soubor – i tak je třeba být obezřetný. Připravte se na to, že je nutné uhradit předplatné, přičemž videa můžete sledovat pouze na webu.

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Dobrý den, službu tedy není možné sledovat přes TV?

Josef Černý

Dobrý den, na rozdíl od jiných streamovacích služeb není možné Prehraj.to přímo připojit ke Smart TV. Pokud však máte Android TV, můžete službu spustit přes prohlížeč. Hezký zbytek dne.

Nikol Engelmann, redaktor

Dobrý den, kde je možné zrušit předplatné? Děkuji.

Kateřina Svobodová

 Dobrý den, předplatné a celý účet je možné zrušit v záložce „Můj účet“. Zvolit můžete buď zrušení předplatného, nebo úplně dole smazání účtu. Přejeme hezký zbytek dne.

Nikol Engelmann, redaktor

Máme už několik let zaplacené premium. Dřív člověk našel mnoho filmů, ať už s titulky nebo bez. To už ale dávno neplatí. Něco se muselo změnit. Zmizel totiž obsah, takže při zadání filmu nebo seriálu vám vyhledavač nic nenajde. Zadávali jsme desítky filmů a seriálů – nic. Dříve tam byli. Nevím, jestli to souvisí se skončením ulozto.cz. V každém případě to vypadá, že obsah byl smazán a zůstalo tam jen pár věcí jako třeba milionkrát seriál ZOO. když už vyhledavač něco najde, je to jen nadpis toho co jste zadali, po rozkliknutí zjistíte, že to je starý díl. Má to mnoho nahlášení, přesto s tím nikdo z PREHRAJTO.CZ nedělá. To je hodně smutný výsledek. Na hlavní stránce v sekci PRÁVĚ SLEDOVANÉ UŽIVATELI je x odkazů na porno. Ze super stránek se tak stala popelnice. Premium už proto nebudeme prodlužovat, byly by to vyhozené peníze. Za nás rozhodně nedoporučujeme. Rádi bychom věděli, co se změnilo, že už to nefunguje.

Kateřina Preisslerová

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.