Menu

Sleva dne: S tímto kódem pořídíte robotický vysavač ETA celkově o 39 % levněji

Sleva dne: S tímto kódem pořídíte robotický vysavač ETA celkově o 39 % levnějiFoto: Oficiální materiály distributora, ilustrace: Arecenze
Robotický vysavač ETA je nyní o 39 % levnější

Chcete mít domácnost vždy čistou, ale nemáte čas ani chuť neustále vysávat a mopovat? Máme pro vás řešení, nyní za výhodnější cenu. Robotický vysavač ETA Aquilo PRO 7243 90000 je nyní na Alze o 23 % levnější, ale s kódem na něj získáte ještě dodatečnou 20% slevu a může být váš jen za 10 399 Kč.

Sleva celkem 39 % na robotický vysavač ETA

Klady

  • Vysávání
  • Rotační mopování
  • Sleva v rámci akce Alza dny
  • Až 180 minut provozu na jedno nabití
  • Dokovací stanice se třemi nádobami
  • Sám čistí mopovací utěrky

Zápory

  • Doba nabíjení činí 5 hodin
  • Vyšší cena

Hledáte pomocníka pro úklid podlah, který odvede většinu práce za vás? Pak si nenechte ujít tento tip, díky kterému si můžete pořídít robotický vysavač za výhodnější cenu. ETA Aquilo PRO 7243 90000 je nyní na Alze o 23 % levnější, ale s kódem ALZADNY20 na něj získáte ještě dodatečnou 20% slevu a může být váš jen za 10 399 Kč. Celkově tak oproti původní ceně ušetříte 39 %, tedy částku 6 600 Kč.

10 399 Kč Cena s kódem na Alza.cz

Vysavač toho umí opravdu hodně

Robotické vysavače se za poslední roky staly běžnou součástí domácností a jejich technologie se rapidně rozšířily. Důkazem je toho i model od značky ETA, který se pyšní dokovací stanicí se třemi zásobníky – na prach a na čistou a špinavou vodu. Jak už jste si nejspíš vyvodili sami, tento model dokáže nejen vysávat, ale i vytírat, a to pomocí dvojice kulatých rotujících mopů. Díky speciální funkci rozpozná koberce, zvýší na nich při vysávání výkon a při vytírání se jim úspěšně vyhne.

Po důkladném úklidu se robotický vysavač sám vrátí zpět do dokovací stanice, kde se bez vaší pomoci vyčistí. Čistou vodou omyje oba rotační mopy a následně je proudem vzduchu i vysuší. Na vás už tak zbývá jediná povinnost – vylít nádobu na špinavou vodu a doplnit do ní vodu čistou. Robota můžete ovládat přes aplikaci, která je dostupná i v českém jazyce.

Zdroje:

  • Autorská tvorba redaktorky portálu Arecenze

Vybíráme spotřebitelské video týdne: Video se přehraje po reklamě.
Google News Sledujte nás v Google zprávách
Přidat na Seznam.cz

Rubriky

Přečtěte si také

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi.
Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.