Menu

Snadné oholení se strojkem Braun o 400 Kč levněji? Známe akční kód pro 20% slevu!

Snadné oholení se strojkem Braun o 400 Kč levněji? Známe akční kód pro 20% slevu!
Ilustrace: Arecenze

Holicí strojek Braun Series 5 51-B1000s je spolehlivý parťák pro každodenní holení. S třemi flexibilními břity, technologií AutoSense a snadným čištěním se přizpůsobí vašim potřebám. Jeho bezpečné použití ve sprše a dlouhá výdrž baterie vám zpříjemní vaši každodenní péči o vousy. S použitím akčního kódu BODY20 teď na Alze získáte holicí strojek Braun se slevou 20 %. Místo původních 1 989 Kč teď stojí 1 591 Kč!

Recenze a testy dalších holicích strojků najdete v našem srovnání nejlepších holicích strojků 2024.

Ušetřete téměř 400 Kč při koupi multifunkčního holicího strojku Braun

Klady a zápory

  • Dlouhá výdrž baterie
  • Poradí si i s hrubšími vousy
  • Součástí balení není cestovní pouzdro
1 591 Kč Původní cena 1 989 Kč
  • Důkladné oholeníBraun Series 5 51-B1000s slibuje snadné, rychlé a precizní oholení díky svým třem flexibilním břitům, které se dokonale přizpůsobí konturám vašeho obličeje. Technologii AutoSense neustále snímá vaše vousy a přizpůsobuje tak výkon strojku přesně podle jejich hustoty.
  • Pohodlné použití a čištění – Systém EasyClean usnadňuje čištění holicího strojku značky Braun, jelikož není vůbec nutné sundávat holicí hlavu. To nejen ušetří váš čas, ale zároveň zajistí dlouhou životnost strojku. Ergonomická rukojeť je navržena speciálně s ohledem pohodlné držení a snadnou manipulaci při holení.
  • Výdrž a nabíjení – Zabudovaná Li-Ion baterie, kterou holicí strojek Braun Series 5 51-B1000s disponuje, má až 50 minutovou výdrž – to odpovídá přibližně 3 týdnům každodenního holení. Funkce rychlého nabíjení umožňuje dobít holicí strojek za dobu pouhých 5 minut dostatečně pro jedno kompletní oholení, což se hodí hlavně v případech, kdy je baterie zcela vybitá, ale vy se potřebujete rychle připravit.
  • Univerzálnost použití a odolnost – 100% vodotěsné provedení umožňuje bezpečně používat holicí strojek ve sprše, aniž byste se museli bát o jeho životnost. Systém EasyClick umožňuje jednoduché připojení různých nástavců, což z holicího strojku činí šikovné multifunkční zařízení – připojit můžete např. hlavice a nástavce pro péči o tělo. Díky robustnímu designu, šikovným funkcím a kvalitnímu provedení je Braun Series 5 51-B1000s spolehlivým parťákem pro každodenní holení.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.