Menu

3 nejlepší produkty Parkside pro údržbu stromů v červnu 2024

3 nejlepší produkty Parkside pro údržbu stromů v červnu 2024
ilustrace: Arecenze.cz

Máte-li k dispozici kvalitní nářadí, pak může být práce na zahradě zdrojem radosti a potěšení. Značka Parkside, která je propojená s obchodními řetězci Lidl a Kaufland, si díky svému dobrému poměru cena/výkon vybudovala mezi kutily a zahrádkáři velmi silnou pozici. Ačkoliv nesoupeří s profesionálním nářadím, získává si oblibu díky kvalitě a dostupnosti. Jaké nejlepší produkty aktuálně nabízí Parkside pro údržbu stromů? Podívejte se blíže na jejich nabídku a přečtěte si, proč si zákazníci tuto značku chválí.

Parkside aku pila ocaska PSSA 20-Li B2

Bez prořezávání větví se neobejde žádná údržba stromů. Parkside aku šavlová pilka PSSA 20-Li B2 je přitom k tomuto úkonu jako dělaná. Jde o akumulátorové nářadí, se kterým nemusíte mít strach, že by se vám přebytečný kabel zamotal do větví či koruny stromů. Tento přístroj totiž žádný kabel nemá. Aku pilka je vhodná nejen na větve stromů, ale i jakékoliv jiné řezání dřeva. Poradí si ovšem také s plasty, kovy a jinými stavebními materiály.

Pilka je v době psaní článku skvěle hodnocena uživateli, což svědčí o velké míře spokojenosti. Na portále Heureka.cz si v červnu 2024 vysloužila hodnocení 89 %, což je velmi dobrý výsledek. Hodnotilo ji přitom přes 80 uživatelů a doporučuje ji 98,2 % uživatelů.

800 Kč Orientační cena

Parkside aku teleskopická pila PAHE 20-Li D4

Parkside aku teleskopická pila PAHE 20-Li D4 je skvělým řešením pro prořezávání větví přímo ze země. Představuje ideálního pomocníka, pokud doma nemáte žebřík nebo neradi pracujete s nářadím ve výškách. Aku pila si poradí s větvemi až do průměru cca 20 cm, přičemž zajistí pohodlné řezání až do výšky cca 4 m. Hodí se tudíž i na staré a vzrostlé stromy.

Pro optimální řezání i na těžko přístupných místech je hlava pily výkyvná, což usnadňuje práci, stejně jako beznástrojové rychlonapínání řetězu. Pila má robustní tělo motoru s okénkem stavu oleje, takže nikdy nebudete náhle překvapeni, když hladina nečekaně klesne. Přístroj je kompatibilní se všemi akumulátory série „X 20 V Team”, akumulátor ani nabíječka ovšem nejsou součástí balení.

1 600 Kč Orientační cena

Parkside aku řetězová pila PKSA 40 Li B2

V případě, že máte na svém pozemku stromů více, vyplatí se vám investice do poctivé motorové pily jako Parkside PKSA 40 Li B2. Jde o akumulátorový model, takže rovněž nejste omezeni délkou kabelu ani nehrozí, že by někde kabel překážel. Pila k napájení využítá hned dva akumulátory, takže překvapí svým vysokým výkonem. Kromě vysokého výkonu nabízí i robustní pilový řetěz a jeho automatické mazání či beznástrojové napínání.

Přístroj je kompatibilní se všemi akumulátory série „PARKSIDE X 20 V Team“. I v tomto případě ovšem musíte počítat s tím, že akumulátory ani nabíječka nejsou součástí balení, což vám navýší počáteční náklady, pokud doma toto příslušenství nemáte. Aku řetězová pila je velmi dobře hodnocena, na portále Heureka.cz si v červnu 2024 vysloužila hodnocení 92 % a doporučuje ji 100 % uživatelů.

2 800 Kč Orientační cena

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.