Menu

TOP 7 sluchátek přes hlavu: Ty nejlevnější vůbec nekupujte

TOP 7 sluchátek přes hlavu: Ty nejlevnější vůbec nekupujte
Ilustrace: Arecenze

Zvuky jsou neodmyslitelnou součástí našeho každodenního života. Od poslechu oblíbené hudby, po podcasty nebo audioknihy. Správná sluchátka mohou zařídit ještě intenzivnější a poutavější zážitek. Proto jsme se dnes rozhodli, že prozkoumáme trh a vybereme ty nejlepší sluchátka za hlavu, které přinášejí nejen vynikající zvukovou kvalitu, ale také pohodlí a styl. Máme jich pro vás rovnou pět.

JBL Tune 520BT

JBL Tune 520BT jsou bezdrátová sluchátka za hlavu, která kombinují vynikající zvukový výkon s pohodlným designem a praktickými funkcemi. S technologií Bluetooth 5.0 poskytují spolehlivé a stabilní bezdrátové připojení k vašemu zařízení, což vám umožní poslouchat hudbu nebo přijímat hovory bez výraznějších problémů. Díky ergonomickému designu a měkkým náušníkům jsou rovněž ideální volbou pro ty, kteří potřebují sluchátka na hlavě na delší dobu v kuse.
900 Kč Orientační cena

Marshall Major IV Bluetooth

Marshall Major IV Bluetooth přináší ikonický zvuk ve formě elegantních bezdrátových sluchátek za hlavu. S vylepšeným 40mm dynamickým ovladačem poskytují tato sluchátka věrný a silný zvukový zážitek se silnými basy a čistými výškami. Díky technologii Bluetooth 5.0 můžete snadno spárovat sluchátka s druhým zařízením a poslouchat hudbu bezdrátově až 80 hodin na jedno nabití.
2 300 Kč Orientační cena

Sony WH-1000XM5

Sony WH-1000XM5 jsou téměř dokonalá sluchátka. Nabízejí perfektní zvukový zážitek a pokročilé technologické funkce. Technologie potlačení hluku umožňuje těmto sluchátkům izolovat vnější zvuky a nabízejí tak klidné prostředí pro poslech hudby nebo hovory. Sluchátka jsou vybavena také technologií Bluetooth 5.0 pro spolehlivé bezdrátové připojení a mají výdrž baterie až 30 hodin přehrávání na jedno nabití.
7 999 Kč Orientační cena

Apple AirPods Max

Apple AirPods Max nabízí revoluční kombinaci vynikajícího zvuku, elegantního designu a pokročilých technologií. S vlastními dynamickými ovladači v každém sluchátku nabízejí AirPods Max špičkovou zvukovou kvalitu s přesným reprodukováním každého tónu. Elegantní design s odnímatelnými náušníky a teleskopickým nastavitelným obloukem z nerezové oceli poskytuje luxusní pocit a pohodlné nošení. Výdrž baterie je okolo 20 hodin.
12 990 Kč Orientační cena

Sennheiser Momentum Wireless 4

Sennheiser Momentum Wireless 4 jsou špičková bezdrátová sluchátka za hlavu. Díky vylepšeným 42mm dynamickým měničům poskytují tyto sluchátka vyvážený a detailní zvuk s výraznými basy a jasnými výškami. Dokážou eliminovat vnější zvuky a poskytnout tak čistý poslechový zážitek i v rušném prostředí. Sluchátka jsou vybavena technologií Bluetooth 5.1 pro spolehlivé bezdrátové připojení a nabízejí výdrž baterie až 17 hodin přehrávání na jedno nabití.
6 400 Kč Orientační cena

Anker Soundcore Space Q45

Anker Soundcore Space Q45 jsou bezdrátová sluchátka za hlavu, která nabízejí kvalitní zvuk a pohodlný design za dostupnou cenu. S 40mm dynamickými měniči poskytují tyto sluchátka vyvážený zvuk s dobrou reprodukcí basů a kvalitními výškami. S technologií Bluetooth 5.0 je snadné propojení s vaším zařízením a poslouchat hudbu bez kabelů. S výdrží baterie až 30 hodin na jedno nabití jsou tyto sluchátka skvělým společníkem po celý den.
4 000 Kč Orientační cena

Bose QuietComfort Ultra Headphones

Bose QuietComfort Ultra Headphones jsou téměř dokonalá bezdrátová sluchátka za hlavu, která přinášejí špičkový zvuk a pokročilou technologii potlačení hluku pro maximální poslechový komfort. S výkonnými 45mm dynamickými měniči poskytují tyto sluchátka vysoce kvalitní zvuk s detailními basy a perfektně jasnými výškami. Sluchátka jsou samozřejmě vybavena technologií Bluetooth pro snadné bezdrátové připojení a nabízejí výdrž baterie až 20 hodin přehrávání, aniž byste se museli bát, že se vybíjí.
10 500 Kč Orientační cena

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud máte důležitou zprávu a očekáváte naši odpověď, oslovte nás přes e-mail.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.