Menu

Úhlová bruska z potravin za 800 Kč? Jak hodnotí uživatelé Parkside PWS 125 G6

Úhlová bruska z potravin za 800 Kč? Jak hodnotí uživatelé Parkside PWS 125 G6

Hledáte spolehlivý nástroj pro řezání, broušení nebo leštění? V tom případě by vám mohla padnout do oka aku bruska Parkside PWS 125 G6, kterou má ve své nabídce Lidl. Nabízí nejen robustní design, ale hlavně spoustu užitečných funkcí, které usnadňují práci a zvyšují efektivitu. V poměru ceny a výkonu se jedná o velmi zajímavý produkt, který stojí za bližší prozkoumání a samozřejmě zde nezapomeneme zohlednit ani uživatelské recenze.

Vlastnosti, které zaujmou

Bezesporu jednou z nejvýraznějších možností, které nabízí je opravdu snadná výměna kotouče, za kterou vděčí aretaci vřetena SPINDLE LOCK. Touto funkcí si výrazně ulehčíte život, jelikož zajišťuje rychlou a bezproblémovou výměnu kotouče v bezkonkurenčním čase, který můžete následně využít při práci. Nabízí také pevnou a stabilní základnu, za kterou vděčí tělu z hliníkové slitiny a 3 polohového předního držadla.

S jakými spolupracuje kotouči?

Pro běžné pracovníky je naprosto ideální, jelikož Parkside PWS 125 G6 je vhodná pro všechny běžné kotouče do cca průměru 125 mm. Na své si přijdete i tehdy, když potřebujete provádět opravdu precizní práci. Otáčky jsou totiž plynule nastavitelné, což umožňuje rychlost práce přizpůsobit přesně podle potřeb.

Myslí i na bezpečnost

Jedním z praktických a zároveň bezpečnostních prvků brusky Parkside PWS 125 G6 je snadné přenastavení ochranného krytu. Zvyšuje tak efektivitu práce. Držadlo s praktickým uložením upínacího klíče umožňuje uživatelům mít důležitý nástroj vždy po ruce, zatímco protiskluzové držadlo s měkkým povrchem poskytuje pohodlný a bezpečný úchop. Práce je tak bezpečná a riziko úrazu se tak minimalizuje.

   

Uživatelé si ji vesměs chválí

Díky své přijatelné ceně, nízké kazivosti a relativně dobrého výkonu si lidé tento produkt až na výjimky chválí. Není se vlastně ani moc čemu divit, protože po konstrukční stránce si dali opravdu záležet a vy tak za relativně málo peněz dostanete v této cenové kategorii všestranného a spolehlivého pomocníka pro vaše projekty.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.