Menu

Ve slevě 24 % vám za 900 Kč usnadní tato pistole Parkside práci o hodiny

Ve slevě 24 % vám za 900 Kč usnadní tato pistole Parkside práci o hodiny

Aku stříkací malířská pistole PFSA 20-Li A1 od Parkside pomůže s rovnoměrným nanášením barvy na hladké i strukturované plochy. Její široká škála využití je ideální pro práci s běžnými barvami, laky i lazurami. Malířskou pistoli teď na lidl-shopu najdete se slevou 24 % – z původních 1 199 Kč byla její cena snížena o téměř 300 Kč na zajímavých 900 Kč.

Aku stříkací malířská pistole je teď o téměř 300 Kč levnější!

Klady

 • Nízká cena
 • Rychlé a jednoduché provedení práce
 • Lehce přenositelná

Zápory

 • Obtížnější čištění
 • Příliš těžká pro práci jednou rukou
900 Kč Původní cena 1 199 Kč
 • Klíčové vlastnostiStříkací pistole od Parkside zajišťuje konzistentní a rovnoměrné pokrytí povrchu, což je klíčové pro dosažení profesionálních výsledků. Možnost regulace množství barvy umožňuje přizpůsobit aplikaci podle typu povrchu a ergonomicky navržené protiskluzové měkké držadlo vám poskytne zaručí pohodlnou manipulaci.
 • Všestrannost a kompatibilita –  Pistole PFSA 20-Li A1 nabízí všestrannost použití s různými typy barev a laků – byla navržena pro použití s běžnými barvami, laky i lazurami o různých viskozitách do 70 DIN. Díky kompatibilitě se všemi akumulátory série „PARKSIDE X 20 V Team“ je tato pistole snadno integrovatelná do existujícího nářadí a nabíjecích systémů. Akumulátor a nabíječka nejsou součástí balení.
 • Flexibilita použití – Dvě trysky s průměry 1,8 mm a 2,6 mm vám umožní volbu mezi různými průtoky a tlaky barvy, což je ideální pro různé typy povrchů. Tři nastavitelné tvary paprsku (kulatý, horizontální plochý a vertikální plochý) poskytují širokou škálu možností aplikace, od detailních prací po pokrytí větších ploch, což zvyšuje univerzálnost a přesnost použit.
 • Efektivita práce – Nádobka na barvu o objemu cca 1 000 ml je snadno vyměnitelná a umožňuje rychlou změnu barvy průběhu práce. S maximálním průtokem vody 700 ml/min je malířská pistole PFSA 20-Li A1 značky Parkside schopna aplikovat barvu efektivně a rychle, což zvyšuje produktivitu a urychluje práci na vašich malířských projektech.
 • Rozměry a hmotnost – Poměrně kompaktní rozměry stříkací pistole od Parkside a jejího kufru umožňují snadné přenášení a skladování. S hmotností kolem 1 kg je pistole poměrně snadno ovladatelná, pro dlouhodobou práci jednou rukou se však nehodí. Samotná malířská pistole je velká cca 29,8 x 29 x 14 cm (bez akumulátoru), kufr má rozměry přibližně 40 x 33,9 x 15,8 cm.
 • Obsah balení – Kromě dvou trysek obsahuje balení také odměrku na viskozitu, čisticí kartáček, čisticí jehlu a filtr, což zajistí kompletní vybavení pro údržbu a správnou funkci pistole.

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.