Menu

AI Inovace v praxi: Česká firma představila novou formu potisku pomocí umělé inteligence

AI Inovace v praxi: Česká firma představila novou formu potisku pomocí umělé inteligence
Zdroj fotek: VytvorSiPotisk.cz

Vytvoř si potisk je česká značka s e-shopem pro tvorbu vlastních potisků na nejrůznější produkty. Potisknout si můžete nechat mimo jiné i dětské body, misku pro psa nebo puzzle. Dále zde najdete i standardní věci pro tisk – trička, mikiny, hrnky a další. Zejména nás zaujalo originální využití umělé inteligence, která je evidentně výhodná jak pro výrobce, tak pro zákazníka.

Nabídka produktů

Hned na první pohled nás zaujalo množství produktů, které si můžete nechat potisknout. Překvapila nás možnost zakoupit třeba i dětská body či obojky pro psy. Vybírat tak můžete výrobky jak pro rodinu a další osobní účely, tak pro celou firmu či třeba sportovní tým.

Kategorie v nabídce

Kategorie v nabídce

Kvalita a ekologická výroba

Značka se na svých stránkách prezentuje jako spolupracovník s dodavateli textilu specializujícími se na ekologické produkty. Jelikož prodávají produkty i pro miminka, která mají velice citlivou pokožku, materiály jsou z organické bavlny a recyklovaných materiálů. Barvy jsou zároveň na vodní bázi, aby byly co nejšetrnější.

Vytvoř si potisk má mít potisk s vysokou kvalitou a dlouhou životností díky DTF (Direct To Film) technologii. Vše by tak mělo vydržet i po mnoha praních (co se textilu týká) a výsledný textil se dá dokonce sušit v sušičce.

Co očekávat při tvorbě potisku?

Při vstupu na webové stránky Vytvoř si potisk jsme vyzkoušeli online podporu probíhající přes chat. Odpověď přišla během minuty, a to v 8h ráno, nemusíte se tak bát dlouhého odepisování. V nabídce si vyberete preferovaný produkt a jedním kliknutím se dostanete do editoru. Při zadávání se vám okamžitě automaticky přepočítává cena, která je tak naprosto individuální a záleží čistě na vás, co vše si na produkt přidáte.

Využití umělé inteligence při tvorbě obrázků

Vložit si můžete text či vlastní obrázek. Pokud vás zrovna nic nenapadá, můžete vložit požadavky na obrázek dle vzoru a umělá inteligence vám nápad vygeneruje. To se dá využít například pro oslavy nebo rozlučky.

Hlavní benefity

Vytvoř si potisk se prezentuje jako kvalitní značka přizpůsobující se potřebám uživatelů. Nás zaujaly zejména tyto výhody:

  • Generování obrázků pomocí AI přímo v editoru
  • Kvalitní materiál
  • Dlouhá výdrž potisku
  • Textil vydrží i po mnoha praních a může i do sušičky
  • Široký výběr produktů
  • Možnost expresního doručení do 48 hodin
  • Množstevní slevy

Hodnocení uživatelů

Z většiny jsou uživatelé se službou spokojeni, oceňují zejména kvalitu, rychlost dodání a příjemnou komunikaci. Na výrobcích bylo opravdu to, co si sami nastavili. Naopak se ale sem tam na Google objevují recenze s nízkým hodnocením komunikace a doby dodání, což je v kontrastu s většinou pozitivních recenzí právě těchto částí.

Závěr

Vytvoř si potisk vytváří prostor pro fantazii prostřednictvím vlastních potisků na různé produkty, a to od běžných triček a mikin až po originální dětské body či puzzle. Partnerství této české značky s dodavateli ekologických materiálů a používání šetrných technologií zdůrazňuje její slib udržitelnosti a kvality produktů.

Proces tvorby potisku je díky intuitivnímu online editoru snadný a přizpůsobivý individuálním potřebám každého zákazníka. Na své si přijdete i s originálním využitím umělé inteligence, která vám vygeneruje obrázek dle vašeho zadání. Kromě toho nabízí možnost expresního doručení a množstevní slevy, což ocení například firmy.

Článek premium

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.