Začala StarDance 2023: Oblečte se jako hvězdy David Prachař a Iva Kubelková | Arecenze
Menu

Začala StarDance 2023: Oblečte se jako hvězdy David Prachař a Iva Kubelková

Začala StarDance 2023: Oblečte se jako hvězdy David Prachař a Iva Kubelková
© Česká televize, fotograf: Mikuláš Křepelka

Po dvou letech se na televizní obrazovky České televize vrátila taneční soutěž StarDance. 10 soutěžních párů, mezi kterými najdete celebrity, jako jsou Ivana Chýlková, Richard Krajčo, Tereza Mašková, Iva Kubelková, David Prachař a mnoho dalších, bude provázet Marek Eben a Tereza Kostková. Celá soutěž potrvá až do 16. prosince, kdy se dozvíte jména vítězného páru.

Na velkém zahájení, jež proběhlo 14. října, jste mohli vidět hvězdy tančit latinskoamerický tanec cha-cha, waltz i jive. A co celebrity kromě tance předvedly? Eva Adamczyková s Jakubem Mazůchem vsadili na žluto-červené kousky, které vám mohou připomínat latinskoamerické tanečnice v argentinském Buenos Aires. Zpěvačka Tereza Mašková vsadila na růžovou, kterou sladila s barvou svých vlasů.

 

Herec Marek Adamczyk a jeho partnerka Lenka Nora Návorková si oblékla dlouhé fialové šaty s květinovými detaily, a na rozdíl od obyčejného obleku Marka v nich opravdu vynikala. David Prachař se sladil se svou taneční partnerkou Zuzanou Dvořákovou Šťastnou a zvolili zlaté kousky. Josef Maršálek a Adriana Mašková zase sáhli po modro-černé se třpytky a třásněmi. Iva Kubelková a Martin Prágr pak zvolili tradiční cha-cha oděv se spoustou třpytek a třásněmi ve zlato-černé barvě.

Oblečte se jako hvězdy StarDance

Rubriky

Mohlo by vás zajímat

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.