Menu

Získejte multisvářečku od Parkside se 40% slevou: Uživatelé jsou s ní nadmíru spokojení

Získejte multisvářečku od Parkside se 40% slevou: Uživatelé jsou s ní nadmíru spokojení
Ilustrace: Arecenze

Kompaktní multisvářečka PMSG 200 A2 od Parkside je šikovným pomocníkem do dílny, který nabízí čtyři svařovací postupy pro práci s různými materiály a vyniká snadným ovládáním a integrovanými funkcemi pro pohodlnou práci. S digitálním zobrazením svařovacího proudu a napětí a širokým spektrem příslušenství je tak ideální volbou jak pro profesionály, tak i domácí kutily. Na lidl-shopu teď multisvářečku od Parkside seženete se slevou 40 % – místo původních 5 999 Kč nyní stojí jen 3 599 Kč!

Další šikovné svářečky najdete v našem srovnání nejlepších svářeček 2024.

Praktická multisvářečka od Parkside je nyní o 2 400 Kč levnější!

Klady

 • Nízká cena
 • Kompaktní rozměry
 • Flexibilita použití

Zápory

 • WIG hořák a WIG elektrody nejsou součástí balení
 • Hlasitější provoz
3 599 Kč Původní cena 5 999 Kč
 • Čtyři svařovací postupy – Multisvářečka Parkside podporuje čtyři hlavní svařovací postupy: MMA (tyčové elektrody – pouze rutilové), trubičkový drát, MIG (inertní plyn) a WIG (wolfram-inertní plyn). Tato nabídka postupů vám poskytne široké možnosti využití při práci s různými materiály a aplikacemi.
 • Konstrukce a design – Robustní kovové tělo zajistí svářečce Parkside vysokou odolnost a dlouhou životnost, ergonomické držadlo vám zase poskytne pohodlný úchop během práce.
 • Ovládání a nastavení – Jednou z hlavních výhod tohoto produktu je jednoduché intuitivní ovládání – svařovací parametry si jednoduše nastavíte pomocí jednoho tlačítka a dvou otočných regulátorů. Přehledné digitální zobrazení svařovacího proudu a napětí vám zase poskytne přesnou kontrolu nad procesem svařování a umožní tak snadné monitorování výkonu.
 • Příslušenství – Příslušenství, se kterým je tato multisvářečka od Parkside dodávána, zahrnuje držák elektrod, svařovací elektrody, MIG hořák, svařovací dráty, různé trysky, svářečský štít a kvalitní kladivo na škváru.
 • Flexibilita použitíMultisvářečka PMSG 200 A2 také nabízí široký rozsah svařovacího proudu pro každý svařovací postup a je kompatibilní s různými průměry svařovacího drátu (0,6 mm / 0,8 mm / 0,9 mm / 1,0 mm) a tloušťkami MMA elektrod /1,6 mm / 2,0 mm / 2,5 mm), což vám dodá flexibilitu při volbě materiálů.
 • Rozměry a hmotnost – S kompaktními rozměry cca 44,2 x 21 x 28,3 cm, příjemnou hmotností asi 7,7 kg a síťovým kabelem o délce cca 2 m je tento multifunkční svařovací přístroj snadno přenosný a vhodný i pro práci v omezených prostorách.

 

Rubriky

#Arecenze

Pro nejnovější informace sledujte také naše sociální sítě

Mohlo by vás zajímat

Diskuze a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud máte důležitou zprávu a očekáváte naši odpověď, oslovte nás přes e-mail.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.