A pak mám věřit značce Klasa, fuj.
Diskuze: Inspektoři objevili nebezpečné potraviny: Kaufland, Lidl a Tesco stahuje z prodeje maso, Penny sýr
Inspektoři varují před nebezpečnými potravinami, které se v poslední době objevily ve známých řetězcích. Šlo především o závadné maso, sýr a také víno.
Dvakrát maso od Babiše ? Měl by si to ohlídat.
Co ti provedl? Máš to v hlavě pomotane, víš pitomo, kdo je předseda vlády 😎
Kam se člověk podívá,samý ekl,bereme velké hákem.
To se to dozvídáme brzy, když je konec dubna a výrobky byly s dobou spotřeby v únoru a březnu
Když nám oznámíte že to vadné maso mělo datum použitelnosti někdy v únoru a dnes je 30.dubna tak je to houby platný..
tak ale lidi to maj v mrazaku i delsi dobu
Zpráva poněkud po sezóně!!! kdo to koupil, dávno to již snědl.
Jo, a mechápu, proč se sem dováží hnusná vína často z Chile, Kalifornie nebo Austrálie.
Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi.
Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.