proc by kohokoliv zajimal nazor nekoho na pivo, kteremu naprosto nerozumi a doma pike chcanky.. to tady mame vyrabet taky chcanky, aby se tu citili jako doma, kdyz jim plzensky lezak nechutna a chteji vlaste sladkou limonadu???? ten clanek mel byt pojaty sarkasticky a posmesne
Diskuze: Nejhorší a nejlepší česká piva podle turistů (2026): Plzeň ani Budvar nestačily, vládne rodinný pivovar
Když se řekne české pivo, většina z nás automaticky vidí orosený půllitr plzně. Zahraniční turisté ale mají na svých cestách po českých hospodách úplně jiné favority.
Naprostý souhlas, moje řeč
Máte naprostou pravdu!
naše pivovary by se měly vykašlat na současnou přemodernizovanou produkci pro masy a měli by oživit původní způsoby vaření piva ze 70 let.
Pivo má být pivo. Malé pivovary se můžou klidně mazlit s chutičkama po vanilce pro hošany a hošanky, ale pravé pivo ať nechají na jiné odborníky.
Pivní someliéři mají dokonale vyladěná pravidla, podle požadavků pivovarů. Cizinci hodnotí piva tak, že je srovnávají s tím, na co jsou zvyklí. A co domorodci? Kupříkladu já bych právě ta vícestupňová piva rovnou diskvalifikoval pro vysoký obsah alkoholu. Piva se chci především napít, ne se rychle opít!
nechápu proč by měl nějaký cizinec hodnotit naše piva,když se kdekoliv u nich pijou sr.čky
když jim to nechutná ať sedí doma a nehrabou se do našeho piva , jako by nestačilo že Němci úplně zkazili Krušovice
jako Čech těm chcankam rozhodně pivo neříkám
Autor žije asi v jinem světě, jiné době a nebo sám moc povo nepije. Jak může napsat že pijak piva automaticky vidí orosený půllitr plzně. ???? Dnešní době předražená Plzeň nesaha menším českým pivovarům ani po kolena. Zmínit mohu i dobrý pivovar Jarošovský pivovar (Jůra 11, Matouš 12)
Plzeň je sice dobrá ale nechápu lidi co půjdou jenom ji a tvrdí že je to nejlepší pivo.
To samozřejmě není a navíc je to taková předražená bída.
Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi.
Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.