EU si dělá zálusk na zisk , jenže se trpaslík pustil do obra už se těším na proti úder bude drtivý?
Diskuze: Poslední týden levných nákupů z Číny (2026): Od července kvůli clu připlatíte za nákup stovky korun
Levné nakupování na Temu, Sheinu nebo AliExpressu se Čechům za pár dní prodraží. Od prvního července 2026 si Evropská unie posvítí i na ty nejmenší zásilky ze zemí mimo unii a u nejednoho košíku se konečná cena zvedne o několik set korun.
takže z článku mi vyplývá, že drobný nákup se nevyplatí, ale vyplatí se větší nákup např. 100 stejných triček.
takže komu se vyplatí´ nakupovat v čínských obchodech?
přeprodejcům, kteří se budou pak tvářit jako český obchod. Tím tedy opravdu pomůžou českým e-shopům. To zas někdo vymyslel hlavou
Teď si myslíte jak jste s lidmi vydrbali. Mince má však dvě strany. Odveta přijde,tomu věřte. Bude EU hodně bolet.
Mě by zajímalo jak Evropa chce zaplacnout díru na trhu nebo čím chce činu nahradit uvědomil jsi vůbec někdo že i taková blbá tv či mobil je taky třeba z činy a když Čína řekne nasss kdo to pak bude v EU vyrábět?!!! opravdu se svět řítí do pěkně prrrrr jen co je pravda
Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi.
Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.