Menu

Hoverboard Off road graffiti – Recenze, testy a srovnání

Velmi dobré Celkové hodnocení

Top cena/výkon v kategorii Terénní hoverboardy

Klady

  • Vhodný i do terénu
  • Nosnost do 120 kg
  • Bluetooth i reproduktor
  • Osvětlení

Zápory

  • Vyšší hmotnost
  • Průměrný dojezd
5 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

Hoverboard Off road grafitti je určen na rovné cesty i do mírného terénu. Rychlostí, kterou přitom dokáže vyvinout, se pohybuje od 16 do zhruba 18 km/h. Dojezd by se měl pohybovat okolo 20 km, hodnota v realitě ale může být trochu odlišná, například v závislosti na druhu terénu nebo hmotnosti jezdce. Výkon každého motoru potom činí 350 W.

Tento hoverboard uveze jedince o hmotnosti až 120 kg, což je obecně vyšší hodnota mezi těmito vozítky. Sám přitom váží 14 kg,  což je také spíše vyšší číslo, na druhou stranu se jedná o bytelný přístroj. Potěší všemi pokročilými funkcemi, jako je osvětlení, možnost přehrávání hudby z reproduktoru a přítomnost Bluetooth, neschází mu ani protiskluzové nášlapy.

Parametr Tento produkt
Výrobce

Saturn

Maximální hmotnost jezdce (kg)

120

Dojezd (km)

20-22

Hmotnost (kg)

14

Kapacita baterie (mAh)

4 400

Doba nabíjení (h)

2

Maximální rychlost (km/h)

16-18

Maximální úhel stoupání (°)

20

Výkon motoru (W)

2x350

Šířka (cm)

69

Výška (cm)

29

Hloubka (cm)

28

Osvětlení

Ano

Bluetooth

Ano

Přehrávání hudby

Ano

Určení

Zpevněný povrch i náročnější terén

Protiskluzová nášlapná plocha

Ano

Hodnocení uživatelů

Uživatelé si tento hoverboard poměrně pochvalují. Prý na něm mohou jezdit děti i dospělí, udělá tak radost celé rodině. Podle některých uživatelů je těžký, což může komplikovat přenášení, na druhou stranu by ale měl mít stabilní a bytelnou konstrukci.

Hlavní výhody a nevýhody

Výhodou tohoto modelu je vhodnost i do náročnějšího terénu a také přítomnost všech pokročilých funkcí. Z hlediska výkonu a jízdních vlastností si také nevede špatně, dojezd by ale mohl být i delší. Hoverboard je navíc celkem těžký.

Porovnání s alternativami

Pokud sháníte hoverboard, který bude nabízet podobné vlastnosti, ale bude lehčí, mohl by se vám líbit model Kolonožka Standard černý. Má však menší kola, a tak je určen spíše jen na hladké povrchy, také je o něco dražší. Pokud chcete ušetřit, nabízí se Berger Hoverboard City 6.5 HX-6 Graffiti s podobným designem, vzhledem k ceně má ale horší jízdní vlastnosti i méně vybavení.

Závěr

Tento terénní hoverboard potěší i náročnější uživatele. Co se týče vlastností ovlivňujících jízdu, sice vyloženě nevyniká, ale ani si ve srovnání nevede špatně. Navíc potěší všemi pokročilými technologiemi, které u hoverboardů hodnotíme, jako je Bluetooth, osvětlení i přítomnost reproduktoru. Podobné vlastnosti z modelů určených na hladké povrchy nabídne model Kolonožka Standard černý.

 

5 000 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Hoverboard Off road graffiti | Hodnocení: Velmi dobré
Karolína Šerá
Redaktorka
Karolína studuje mediální studia a žurnalistiku spolu s environmentálními studii na Masarykově univerzitě. Tyto obory charakterizují její zájmy a pohled na svět. Psaní se věnuje ve škole, v práci i ve volném čase, v šuplíku má rozepsaných několik knih. Kromě toho vyznává zdravý životní styl, zajímá se o ekologii, ráda sportuje a nejlépe jí je v přírodě.

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Hoverboard Off road graffiti

Hoverboard Off road graffiti

5 000 Kč Orientační cena