Menu

Hyundai SM 627 – Recenze, testy a srovnání

Velmi dobré Celkové hodnocení

Nejlepší cena/výkon v kategorii Toustovače/sendvičovače

Klady

  • Dostupná cena
  • Vyjímatelné desky
  • 3 výměnné plotýnky

Zápory

  • Zpočátku může být cítit
  • Nižší příkon
  • Plastové provedení
900 Kč Orientační cena

Základní parametry

Hyundai SM 627 je multifunkční toustovač, jenž má tři vyměnitelné plotýnky – klasické trojúhelníky, vafle a gril. Díky tomu si s ním připravíte několik pokrmů, od panini, toustů, masa až po vafle a tortillu. Příkon 700 W patří mezi méně výkonné, takže se vám nahřeje za delší dobu. Testovaný toustovač se stejným výkonem se nahřál za necelé dvě minuty, Hyundai na tom bude pravděpodobně velmi podobně.

Toustovač je vybaven nepřilnavým povrchem, díky kterému se pokrm nepřipálí. Kromě toho má automatickou regulaci teploty, která má za úkol přizpůsobit teplotu připravovanému pokrmu. Vyměnitelné plotýnky zase zajistí lepší a snadnější umývání. Výrobce ovšem nedoporučuje plotýnky mýt v myčce.

Hyundai disponuje tepelně izolovanou rukojetí, nemusíte se tak obávat případného popálení. Světelné kontrolky vás upozorní, zda je toustovač připraven, nebo se nahřívá. Co se rozměrů týče, patří spíše k menším modelům. To mějte na paměti i při přípravě toustů, rozměrnější tousty do něj totiž neumístíte nebo vám budou přesahovat.

Parametr Tento produkt
Materiál pláště

Plast

Nepřilnavý materiál plotýnek

Ano

Tvar toustů

Trojúhelníky, gril, vafle

Příkon (W)

700

Světelná kontrolka provozu

Ano

Izolovaná rukojeť

Ano

Ochrana proti přehřátí

Ano

Vypínač

Ne

Plotýnky omyvatelné v myčce

Ano

Rozměry š*v*h (cm)

24,5 × 9 × 24

Hmotnost (kg)

2,1

Vyměnitelné plotýnky

Ano

Typ

Multifunkční

Názory uživatelů

Uživatelé Hyundai SM 627 oceňují pro jeho kvalitu, vyměnitelné plotýnky, nízkou cenu, snadnou manipulaci či líbivý design. Někteří zase zmiňují nepřilnavý povrch či jednoduché ovládání. Mezi negativními recenzemi najdete horší zpracování plotýnek, nízký výkon, nerovnoměrné pečení, delší dobu přípravy pokrmu nebo absenci tlačítka pro zapínání/vypínání.

Hlavní klady, zápory a zajímavosti oproti jiným produktům

Mezi hlavní přednosti tohoto toustovače patří vyměnitelné desky, které u podobně cenových toustovačů nebývají samozřejmostí. Velkou výhodou je také nepřilnavý povrch plotýnek či automatická regulace teploty. Někteří mohou vidět výhodu v menších rozměrech, díky kterým jej snadněji uskladníte. Nevýhodou je to v případě přípravy větších toustů, jejichž okraje mohou přesahovat. Minusem je i plastové provedení, které nepůsobí příliš kvalitně.

Porovnání s alternativami

Hledáte-li podobný toustovač, ve kterém připravíte i větší tousty, sáhněte po Tristar SA 3060. Ten je vhodný i na XXL tousty, má vyšší příkon (900 W), ale zase větší rozměry. Alternativou může být také Orava ST-300, jenž má také 3 vyměnitelné desky, nepřilnavý povrch, výkon 750 W a tepelně izolované madlo.

Závěr

Hyundai SM 627 je cenově dostupný toustovač se třemi vyměnitelnými plotýnkami, které vám umožní připravit několik různých pokrmů, od vaflí, toustů, panini až po maso. Zajisté oceníte nepřilnavý povrch a automatickou regulaci teploty, které zabrání připálení pokrmu. Příkon 700 W je nižší, nahřátí a příprava pokrmu tak může trvat déle. Hledáte-li toustovač s většími rozměry vhodný i pro XXL tousty, sáhněte po Tristar SA 3060.

900 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Hyundai SM 627 | Hodnocení: Velmi dobré
Tereza Peterková
Redaktorka
Tereza se již pár let věnuje psaní a zjišťování informací o domácnosti a elektronice. Díky tomu nasbírala zkušenosti v mnoha oblastech, nejblíže však má k tématům, jako je fitness, outdoor či zdraví a krása, které jsou zároveň jejím koníčkem. Kromě toho ráda cestuje a fotky z cest pak sdílí na svých sociálních sítích.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Hyundai SM 627

Hyundai SM 627

900 Kč Orientační cena