Menu

Recenze a srovnání Amica DDI 3201 B

Doporučujeme Při nákupu v kategorii dvouplotýnkových indukčních desek

Datum doporučení: Říjen 2018

85,8 % Celkové hodnocení
  • Vysoký výkon
  • Funkce udržování tepla
  • Booster nefunguje na obou plotýnkách zároveň
  • Chybí funkce Stop and Go
5 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

Indukční deska Amica DDI  B má na dvouplotýnkovou desku velmi pěkný výkon. S 3700 watty již zvládnete pěkně fungovat. K zapojení desky navíc stačí 230 V, což přijde vhod především v bytě. Rám u této desky nenajdete, údržba bude tedy velmi snadná. Její šířka je 30 cm, výška 4,8 cm a hloubka 52 cm. Rozměrově tedy jde o tradiční varnou desku, která nepřekvapí ani s váhou. 5,5 kilogramů je příjemná hmotnost pro manipulaci nutnou k instalaci. Za zmínku stojí také rozměry jednotlivých plotýnek, které již v tabulce níže nenajdete. Díky tomu budete vědět, jaké nádobí bude pro používání na této varné desce vhodné. Průměr zadní větší plotýnky je 22 cm, průměr té přední je 18 cm.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Příkon (W) 3 700
Napětí (V) 230
Rám Ne
Dětská pojistka Ano
Indikátor zbytkového tepla Ano
Automatické vypnutí Ano
Sloučení varných zón Ne
Booster Ano
Časovač Ano
Časovač ECO Ano
Stop and Go Ne
Výška (cm) 4,8
Šířka (cm) 30
Hloubka (cm) 52
Hmotnost (kg) 5,5

Vybavení a funkce

Tato deska značky Amica je tou střední variantou představující ideální poměr mezi cenou a výkonem, kterou vám v našem výběru dvouplotýnkových indukčních varných desek představujeme. Disponuje poměrně dobrou funkční vybaveností. Najdeme u ní jak dětskou pojistku, tak indikátor zbytkového tepla nebo funkci automatického vypnutí. Nechybí ani časovač. Maximální doba, na kterou ho můžete nastavit, je 99 minut. Čím však již nedisponuje, je pokročilá funkce Stop and Go. Vaření tak nebude možné pozastavit. Po vypnutí desky budete muset nastavovat všechny vaše předvolby znovu. Velmi šikovnou je také funkce udržování tepla. Po jejím zapnutí bude teplota vybrané plotýnky nastavena na 65°C. Obsah v hrnci se tak nepřipálí, ale zůstane ideálně teplý k následnému servírování. Funkce Booster, kterou v našem srovnání také zohledňujeme, je v tomto případě přítomna u obou plotýnek. Nelze ji však využívat u obou zároveň. Překročilo by to maximální celkový možný výkon varné desky.

Závěr

Sháníte-li indukční varnou desku a zvažujete spíše menší dvouplotýnkovou variantu, určitě vám model Amica DDI 3201 B doporučujeme minimálně ke zvážení. Jde o velmi dobře výkonně i funkčně vybavenou desku, která vám bude spolehlivě fungovat. Jediné dvě funkce z těch, které v našem srovnání zohledňujeme, a které tato deska nemá, jsou funkce Stop and Go a sloučení varných zón. Obě dvě jsou však již velmi pokročilé a v době napsání této recenze (říjen 2018) jste je v našem výběru mohli nalézt pouze u TOP produktu z této kategorie, kterým je deska AEG HC 452401EB. U ní však počítejte již s výrazně vyšší cenou.

5 000 Kč Orientační cena
Autor: Eliška Srncová | Datum: | Produkt: Amica DDI 3201 B | Hodnocení: 85,8 %

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Amica DDI 3201 B

Amica DDI 3201 B

5 000 Kč Orientační cena