kehidupan seseorang disebut sebut berasal dari suatu pelajaran yang dapat kita dapatkan melalui program permainan yang disediakan oleh agen sbobet terpercaya dimana kamu bisa menikmati semua permainan yang ada tanpa ragu kekalahan menimpamu sedikitpun

mari semua bermain permainan yang dapat kita mainkan dengan memainkan berbagai macam permainan dengan agen togel apapun yang kamu mau dan impikan semua akan menjadi kenyataan yang dapat menjadikan kamu seorang sultan yang memiliki banyak uang untuk bermain

Recenze a srovnání Amica DDI 3201 B

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii dvouplotýnkových indukčních desek

Datum doporučení: Říjen 2018

Klady:

Vysoký výkon

Zápory:

Booster nefunguje na obou plotýnkách zároveň

4 000 Kč
orientační cena

Základní parametry

Indukční deska Amica DDI  B má na dvouplotýnkovou desku velmi pěkný výkon. S 3700 watty již zvládnete pěkně fungovat. Rám u této desky nenajdete, údržba bude tedy velmi snadná. Její šířka je 30 cm, výška 4,8 cm a hloubka 52 cm. Rozměrově tedy jde o tradiční varnou desku, která nepřekvapí ani s váhou. 5,5 kilogramů je příjemná hmotnost pro manipulaci nutnou k instalaci. Za zmínku stojí také rozměry jednotlivých plotýnek, které již v tabulce níže nenajdete. Díky tomu budete vědět, jaké nádobí bude pro používání na této varné desce vhodné. Průměr zadní větší plotýnky je 22 cm, průměr té přední je 18 cm.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Příkon (W)  3 700
Rám  Ne
Dětská pojistka  Ano
Pojistka proti přetečení  Neuvedeno
Indikátor zbytkového tepla  Ano
Automatické vypnutí  Ano
Sloučení varných zón  Ne
Booster  Ano
Časovač  Ano
Časovač ECO  Ano
Stop and Go  Ano
Výška (cm) 4,8
Šířka (cm) 30
Hloubka (cm) 52
Hmotnost (kg) 5,5

Vybavení a funkce

Tato deska značky Amica je tou střední variantou představující ideální poměr mezi cenou a výkonem, kterou vám v našem výběru dvouplotýnkových indukčních varných desek představujeme. Disponuje poměrně dobrou funkční vybaveností. Najdeme u ní jak dětskou pojistku, tak indikátor zbytkového tepla nebo funkci automatického vypnutí. Nechybí ani časovač. Maximální doba, na kterou ho můžete nastavit, je 99 minut. Čím však již nedisponuje, je pokročilá funkce Stop and Go. Vaření tak nebude možné pozastavit. Po vypnutí desky budete muset nastavovat všechny vaše předvolby znovu. Velmi šikovnou je také funkce udržování tepla. Po jejím zapnutí bude teplota vybrané plotýnky nastavena na 65°C. Obsah v hrnci se tak nepřipálí, ale zůstane ideálně teplý k následnému servírování. Funkce Booster, kterou v našem srovnání také zohledňujeme, je v tomto případě přítomna u obou plotýnek. Nelze ji však využívat u obou zároveň. Překročilo by to maximální celkový možný výkon varné desky.

Závěr

Sháníte-li indukční varnou desku a zvažujete spíše menší dvouplotýnkovou variantu, určitě vám model Amica DDI 3201 B doporučujeme minimálně ke zvážení. Jde o velmi dobře výkonně i funkčně vybavenou desku, která vám bude spolehlivě fungovat. Jediné dvě funkce z těch, které v našem srovnání zohledňujeme, a které tato deska nemá, jsou funkce Stop and Go a sloučení varných zón. Obě dvě jsou však již velmi pokročilé a v době napsání této recenze (říjen 2018) jste je v našem výběru mohli nalézt pouze u TOP produktu z této kategorie, kterým je deska AEG HC 452401EB. U ní však počítejte již s výrazně vyšší cenou.

Další recenze

Kompletní porovnání