Menu

Recenze a srovnání TOPSTAR Sitness 45

Již se neprodává Při nákupu v kategorii kancelářských židlí nad 3000 Kč

Datum doporučení: Duben 2018

  • Špičkové vybavení
  • Nížší nosnost a stabilita konstrukce
9 000 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje

Kancelářská židle TOPSTAR Sitness 45 funguje na principu synchronní mechaniky, která nabízí velmi dobrou ergonomii a umožňuje sedícímu přizpůsobení pozice opěradla podle jeho vlastních požadavků. Základním materiálem potahu je textil v kombinaci se síťovinou. Výhodou tohoto materiálu je především prodyšnost, která je praktická hlavně v teplém počasí. Pro své uživatele nabízí židle nosnost 110 kg. Ačkoliv je to hodnota, která je ve většině případů zcela dostačující, obecně ji lze považovat spíše za podprůměrnou a lepší židle obvykle disponují větší nosností. Kříž židle je vyroben z chromu, což zajišťuje jeho odolnost a problém s výdrži by tak neměl být u konstrukce aktuální. Kolečka židle jsou plastová a obecně je díky nim možné využití židle jak pro tvrdé, tak i měkké podlahy.

Parametr Tento produkt
Výrobce TOPSTAR
Nosnost (kg) 110
Mechanika Synchronní
Kolečka Plast
Materiál potahu Textil, síťovina
Materiál kříže Chrom

Rozměry, hmotnost a vybavení

Rozměrově židle nikterak nevybočuje z normálu a řadí se z pohledu prostorových nároků spíše mezi méně náročné. Celkově ji tedy lze považovat za poměrně kompaktní. Co se týče vybavení, jistě vás potěší dostupnost opěrky hlavy, která zvyšuje komfort držení těla a také bederní opěrky, která při sedu poskytuje oporu páteře a lze ji považovat za jeden z nejdůležitějších komponentů.

Parametr Tento produkt
Opěrka hlavy Ano
Bederní opěrka Ano
Šířka židle (cm) 65
Výška sedáku min. (cm) 46
Výška sedáku max. (cm) 52
Hmotnost (kg) Neuvedeno

Hodnocení dalších uživatelů

Spokojení majitelé židle TOPSTAR Sitness 45 spatřují její hlavní výhodu především v pocitově dobrém posedu v kombinaci s relativně příznivou pořizovací cenou. Nespokojení zákazníci si naopak stěžují na menší stabilitu konstrukce židle pod zátěží

Závěr

Židle TOPSTAR Sitness 45 je produktem vyšší cenové třídy, který nabízí za pořizovací cenu odpovídající kvalitu komponent. Její hlavní výhodou je dostatečné kvalitní vybavení nadprůměrné ve všech ohledech, naopak za slabinu lze považovat nižší nosnost a z ní plynoucí problémy se stabilitou konstrukce.

9 000 Kč Orientační cena

Další recenze

Recenze TOPSTAR Sitness 45

TOPSTAR Sitness 45

9 000 Kč Orientační cena