Recenze a porovnání TOPSTAR Sitness 45 | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání TOPSTAR Sitness 45

80,8 % Celkové hodnocení

Další na zvážení v kategorii Kancelářské židle nad 4000 Kč

Klady

  • Hlavová opěrka
  • Bederní opěrka
  • Prodyšná záda

Zápory

  • Nižší nosnost
  • Méně stabilní konstrukce
11 000 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje

Kancelářská židle TOPSTAR Sitness 45 funguje na principu synchronní mechaniky, která nabízí velmi dobrou ergonomii a umožňuje sedícímu přizpůsobení pozice opěradla podle jeho vlastních požadavků. Základním materiálem potahu je textil v kombinaci se síťovinou. Výhodou tohoto materiálu je především prodyšnost, která je praktická hlavně v teplém počasí. Pro své uživatele nabízí židle nosnost 110 kg. Ačkoliv je to hodnota, která je ve většině případů zcela dostačující, obecně ji lze považovat spíše za podprůměrnou a lepší židle obvykle disponují větší nosností. Kříž židle je vyroben z chromu, což zajišťuje jeho odolnost a problém s výdrží by tak neměl být u konstrukce aktuální. Kolečka židle jsou plastová a obecně je díky nim možné využití židle jak pro tvrdé, tak i měkké podlahy.

Parametr Tento produkt
Výrobce

TOPSTAR

Nosnost (kg)

110

Mechanika

Synchronní

Materiál koleček

Plast

Materiál potahu

Textil, síťovina

Materiál kříže

Chrom

Opěrka hlavy

Ano

Bederní opěrka

Ano

Mechanika

Synchronní

Materiál koleček

Plast

Výška sedáku min. (cm)

46

Výška sedáku min. (cm)

46

Materiál potahu

Textil, síťovina

Materiál kříže

Chrom

Mechanika

Synchronní

Rozměry, hmotnost a vybavení

Rozměrově židle nikterak nevybočuje z normálu a řadí se z pohledu prostorových nároků spíše mezi méně náročné. Celkově ji tedy lze považovat za poměrně kompaktní. Co se týče vybavení, jistě vás potěší dostupnost opěrky hlavy, která zvyšuje komfort držení těla, a také bederní opěrky, která při sedu poskytuje oporu páteře a lze ji považovat za jeden z nejdůležitějších komponentů.

Parametr Tento produkt
Opěrka hlavy

Ano

Bederní opěrka

Ano

Šířka židle (cm)

65

Výška sedáku min. (cm)

46

Výška sedáku max. (cm)

52

Hodnocení dalších uživatelů

Spokojení majitelé židle TOPSTAR Sitness 45 spatřují její hlavní výhodu především v pocitově dobrém posedu v kombinaci s relativně příznivou pořizovací cenou. Nespokojení zákazníci si naopak stěžují na menší stabilitu konstrukce židle pod zátěží.

Závěr

Židle TOPSTAR Sitness 45 je produktem vyšší cenové třídy, který nabízí za pořizovací cenu odpovídající kvalitu komponent. Její hlavní výhodou je dostatečné kvalitní vybavení nadprůměrné ve všech ohledech, naopak za slabinu lze považovat nižší nosnost 110 kg a z ní plynoucí problémy se stabilitou konstrukce.

11 000 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: TOPSTAR Sitness 45 | Hodnocení: 80,8 %
Iva Koňaříková
Redaktorka
Iva se coby redaktorka již několik let věnuje srovnávání produktů. Má proto bohaté zkušenosti, které zúročuje také u tématu kancelářských židlí. Při své práci zohledňuje nejen výsledky nejrůznějších testů, ale také uživatelské i odborné recenze. Díky tomu může doporučit vhodný produkt nejen nenáročným uživatelům pro méně časté využití, ale také těm, kteří na kancelářské židli tráví nepřetržitě každý pracovní den.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze TOPSTAR Sitness 45

TOPSTAR Sitness 45

11 000 Kč Orientační cena