Menu

Recenze a srovnání DX Racer OH/FD01/NR

Doporučujeme Při nákupu v kategorii kancelářských židlí nad 3000 Kč

Datum doporučení: Duben 2018

  • Kvalitní konstrukce
  • Opěrka hlavy
  • bederní opěrka
  • Užší sedák
  • Vyšší hmotnost
6 300 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje

Kancelářská židle DX Racer OH/FD01/NR je vybavena houpací mechanikou, která značí, že sedák není pevně spojen s opěradlem, díky čemuž je možné pohyby křeslo rozhoupat. Jako materiál potahu zvolil výrobce klasickou textilní variantu, která nabízí levné a zároveň poněkud univerzální řešení. Nosnost židle přináší hodnotu 130 kg, což je pro běžné využití dostačující varianta a v tomto ohledu se řadí do nadprůměru. Kovový kříž by pak měl zajišťovat dostatečně pevné držení konstrukce.

Parametr Tento produkt
Výrobce DX racer
Nosnost (kg) 130
Mechanika Houpací
Kolečka Polyuretan
Materiál potahu Textil
Materiál kříže Plast

Rozměry, hmotnost a vybavení

Rozměrově židle nikterak nevybočuje z průměru srovnatelných zařízení a jeví se jako poměrně kompaktní k přesunům a manipulaci. Relativní nevýhodou je jen užší sedací plocha. Hmotnost se zastavila na hodnotě 25 kg a v tomto ohledu považujeme židli také za průměrnou. Výhodou je také standard dnešních kvalitních kancelářských křesel v podobě vybavení opěrkou hlavy a bederní opěrkou. Oba tyto doplňky zabezpečují lepší komfort posedu a správnější polohu z pohledu zdraví sedícího.

Parametr Tento produkt
Opěrka hlavy Ano
Bederní opěrka Ano
Šířka židle (cm) 37
Výška sedáku min. (cm) Neuvedeno
Výška sedáku max. (cm) Neuvedeno
Hmotnost (kg) 25

Hodnocení dalších uživatelů

Zákazníci chválí u židle DX Racer OH/FD01/NR především celkovou kvalitu konstrukce a dílenské zpracování. Výhodou je jistě také obecně vysoká pohodlnost posedu. Negativa naopak majitelé spatřují v užším sedáku a méně kvalitních opěrkách pod rukama.

Závěr

Židle DX Racer OH/FD01/NR je produktem střední cenové třídy, který bez problémů uspokojí zákazníky s běžnými nároky na funkčnost. Za její největší výhody lze považovat především velmi kvalitní konstrukci a celkovou vybavenost kvalitními komponenty.

6 300 Kč Orientační cena

Diskuze a poradna

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze DX Racer OH/FD01/NR

DX Racer OH/FD01/NR

6 300 Kč Orientační cena