Menu

Primo PR406IM – Recenze, testy a srovnání

Výborné Celkové hodnocení

Vítěz srovnání v kategorii Zmrzlinovače

Klady

  • Dobrý poměr kvality a ceny
  • Jemná struktura zmrzliny
  • Samochladicí

Zápory

  • Horší poměr objemu a ceny
  • Dlouhá doba přípravy
3 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

Primo PR406IM je zmrzlinovač s kompresorem, zmrzlinu vám tak připraví hned bez předchlazování. S hmotností 7,3 kg a poměrně většími rozměry by měl mít své stálé místo, bude se hůře přemisťovat. Nádoba má objem 1 litr, s ohledem na cenovou kategorii by mohla být větší, pro 4 uživatele to ovšem zdaleka postačí. Počítat ovšem musíte s nadprůměrnou dobou přípravy 60 minut.

Hodnocení uživatelů

Uživatelé si zmrzlinovač velice chválí a jsou s ním spokojeni. Líbí se jim také estetický design a konstrukce do šířky. Údajně je příprava zmrzlinovače rychlejší, než uvádí výrobce. Benefitem je pro ně také naprosto snadná manipulace se zmrzlinovačem a celá příprava.

Hlavní klady, zápory a zajímavosti oproti jiným produktům

Hlavní výhodou zařízení je samochladicí funkce. Ušetří tak spoustu času. Doba přípravy je ovšem delší než průměr, musíte si počkat 60 minut. Pokud nemáte místo na vyšší zařízení, oceníte Primo PR406IM pro nižší rozměry.

Porovnání s alternativami

Ve srovnání s konkurenčními modely by mohl mít zmrzlinovač Primo PR406IM větší objem nádoby. Proto můžeme doporučit zmrzlinovač Guzzanti GZ 151A, též samochladicí, s objemem 1,2 litru, ale vyšší cenou.

Závěr

Primo PR406IM je samochladicí zmrzlinovač s dostatečným objemem pro 4 strávníky. Doba přípravy zabere sice 60 minut, nemusíte před tím ale nic předchlazovat. S bytelnou konstrukcí vážící 7,3 kg je lepší pro zařízení najít stálé místo. Pokud byste chtěli zmrzlinovač s větším objemem nádoby, doporučujeme Guzzanti GZ 151A, je však dražší.

Parametr Tento produkt
Výrobce

Primo

Typ

S kompresorem

Materiál

Hliník, plast

Objem (l)

1

Hmotnost (kg)

7,3

Samochladicí

Ano

Výška (cm)

23

Šířka (cm)

35,5

Hloubka (cm)

26

Mytí v myčce

Ne

Doba přípravy (min)

60

3 000 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Primo PR406IM | Hodnocení: Výborné
Klára Jelínková
Redaktorka
Klára studuje mezinárodněprávní obchodní studia na Masarykově univerzitě v Brně a je interní redaktorkou Arecenzí, kde má na starosti především sportovní témata, protože sama velmi ráda sportuje. Již několik let také pracuje jako obsahová specialistka na volné noze a v tomto oboru se zaměřuje především na sociální sítě.

Diskuze, komentáře a vaše zkušenosti

Podělte se o svůj názor, dotaz a poraďte ostatním v moderované diskuzi. Naši redaktoři se také zapojují, ale odpovídají dle aktuální vytíženosti a časových možností. Pokud potřebujete naši odpověď, využijte spíše email.

Zapojte se do diskuze

Odeslat

Zveřejňujeme každý slušný a přínosný komentář.


Další recenze

Recenze Primo PR406IM

Primo PR406IM

3 000 Kč Orientační cena