Menu

Recenze a srovnání Bosch UniversalVac 15

Doporučujeme Při nákupu v kategorii průmyslových vysavačů

Datum doporučení: Červen 2018

  • Nízká cena
  • Úsporný model
  • Fukar
  • Nepraktické rozměry
  • Menší kapacita sběrné nádoby
2 400 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

Vysavač UniversalVac 15 spadá do kategorie průmyslových zařízení, což znamená, že jeho využití je vhodné pro dílny, haly, garáže a nebo jiné prostory s vysokým výskytem nečistot. Vysavač dosahuje v provozu hladiny hluku 77 dB, což je průměrná hodnota, která by neměla způsobovat v běžných denních hodinách nepříjemnosti. Co se týče příkonu, řadí se vysavač mezi úsporné, protože dosahuje v tomto ohledu 1000 W a většina konkurenčních produktů je na elektrickou energii podstatně náročnější. Naopak relativní slabinou je objem sběrné nádoby, při hodnotě 15 litrů bude nutnost vyprazdňování poměrně častá.

Parametr Tento produkt
Hlučnost (dB) 77
Příkon (W) 1 000
Vysávání Suché/mokré
Sací výkon (W) Neuvedeno
Objem sáčku (l) 15

Rozměry a manipulace

Vysavač váží 6,9 kilogramů, což je slušný základ pro dobré možnosti manipulace. Rozměrově se řadí sice mezi větší, ale obecně by jeho přesuny neměly být v běžných prostorech problematické.

Parametr Tento produkt
Hmotnost (kg) 6,9
Délka kabelu (m) Neuvedeno
Akční rádius (m) Neuvedeno
Šířka (cm) 45,7
Výška (cm) 40,1
Délka (cm) 49,6

Hodnocení dalších uživatelů

Majitelé vysavače jsou spokojení především s jeho jednoduchostí a schopností poradit si i s velmi těžkými nečistotami. Negativně reflektují jen větší rozměry jeho konstrukce, které jsme zmiňovali.

Naše hodnocení a závěr

Vysavač UniversalVac 15 cílí na zákazníky s menšími požadavky, kteří se však nechtějí spokojit s nekvalitním parametrovým vybavením. Jeho hlavní doménou je tedy nízká cena při zachování funkčnosti a využitelnosti. Slabinu lze spatřovat v poměrně neprakticky velké konstrukci.

2 400 Kč Orientační cena

Další recenze

Recenze Bosch UniversalVac 15

Bosch UniversalVac 15

2 400 Kč Orientační cena