Fén na vlasy Remington D5219 E51 - Recenze a test | Arecenze
Menu

Recenze a test Remington D5219 E51

4. místo
89,5 % Celkové hodnocení
 • Velké množství funkcí a vybavení
 • Vysoký příkon
 • Dlouhý kabel
 • Lehce vyšší hmotnost
700 Kč Orientační cena
 • 9,0/10
  Hodnocení výkonu
 • 9,0/10
  Hodnocení nabídky rychlostí a teplot
 • 8,0/10
  Hodnocení hmotnosti a dosahu
 • 10/10
  Hodnocení funkcí a vybavení
 • 89,5 %
  Celkové
  hodnocení

Souhrnné údaje

Fén na vlasy Remington D5219 E51 zaujme výkonem 2 300 W, což je druhá nejvyšší hodnota, se kterou se u námi hodnocených fénů můžete setkat. Takový výkon potěší zejména majitele a majitelky dlouhých a hustých vlasů. Fén má standardní dvě rychlosti fénování a vybrat si můžete až ze 3 teplot. Potěšit by vás mohla také délka napájecího kabelu, díky 2,5 m dlouhému kabelu není potřeba, abyste měli zásuvku ihned u zrcadla. Nakonec zmíníme také váhu, což je ukazatel toho, jak se vám bude po několik desítek minut s fénem pracovat. Hmotnost 810 g se drží u průměru všech hodnocených modelů, není to nejtěžší, ale ani nejlehčí model.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Výrobce

Remington

27 % Remington, 23 % Philips, 14 % Rowenta, 14 % Sencor, 14 % Valera, 5 % Braun, 5 % Dyson
Příkon (W)

2 300

2 088,64
Počet rychlostí

2

86 % 2, 14 % 3
Počet teplot

3

86 % 3, 9 % 4, 5 % 2
Délka napájecího kabelu (m)

2,5

2,16
Hmotnost (g)

810

718,68

Funkce a vybavení

V rámci hodnocení funkcí a vybavení není možné modelu Remington D5219 E51 nic vytknout. Má naprosto všechny hodnocené parametry, i ty, které jsou třeba méně standardní. V našem srovnání se setkáte pouze s minimem fénů, které mají veškerou sledovanou výbavu. U fénu tak můžete počítat nejen s obvyklým závěsným očkem, odnímatelnou zadní mřížkou, tvarovací koncovkou, aby se nalámal kabel nebo s možností studeného vzduchu, ale také s funkcí ionizace, difuzérem a hřebenovým nástavcem.

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Funkce ionizace

Ano

82 % Ano, 18 % Ne
Studený vzduch

Ano

95 % Ano, 5 % Ne
Difuzér

Ano

73 % Ano, 27 % Ne
Tvarovací koncovka

Ano

100 % Ano
Hřebenový nástavec

Ano

86 % Ne, 14 % Ano
Odnímatelná zadní mřížka

Ano

91 % Ano, 9 % Neuvedeno
Závěsné očko

Ano

100 % Ano

Hodnocení dalších uživatelů

Remington D5219 E51 si získal mnohé dlouhodobé i krátkodobé uživatele, kteří tento model hodnotí jako výkonný, kvalitní a co se designu týče, i z tohoto ohledu je fén velmi povedený. Některé překvapila větší hmotnost, na druhou stranu je možné s fénem velmi rychle vlasy vysušit a tak není nutné trápit se půl hodiny s fénem těžkým 810 g. Hodně uživatelů si také chválí všechny funkce a nástavce, díky kterým je vysoušení vlasů pohodlnější a plnohodnotnější.

Naše hodnocení a závěr

Hledáte-li vhodný fén pro vaše husté dlouhé vlasy, které jsou navíc ještě kudrnaté, troufáme si říci, že Remington D5219 E51 je ten pravý. Za cenu okolo 700 Kč se vám dostane velmi výkonného vysoušeče vlasů, který má dlouhý přívodní kabel a všechny standardní volby rychlostí a teplot. Na polic funkcí a vybavení není potom možné fénu nic vytknout, všechny námi hodnocené parametry fén má. Zejména ionizace chránící vaše vlasy před vysušení, difuzér pro snadnější fénování kudrnatých vlasů, ale také hřebenový nástavec udělá fénování snazší a pohodlnější. Fén doporučujeme také jako dárek, který potěší.

700 Kč Orientační cena
Autor: Eliška Srncová, Karolína Šerá | Datum: | Produkt: Remington D5219 E51 | Hodnocení: 89,5 %
Eliška Srncová má v naší redakci pod palcem hlavně velké domácí spotřebiče, jako majitelka vlnitých vlasů ale ví, jaké může být s péčí o vlasy trápení. Díky dlouholetému samostudiu a intenzivnímu experimentování na vlastní hřívě má v tomto ohledu opravdu přehled. Poradí vám třeba jak používat difuzér, jaký zvolit fén a jak s vlasy při sušení zacházet, aby zůstaly co nejdéle krásné a zdravé. Kromě vlasové péče vám napoví také při výběru pračky nebo třeba kočárku.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Dobrý den nejde nám sundat zadní mřížka

Eva Danickova

Dobrý den, zadní mřížka se sundává pootočením zadní (bronzové) části proti směru hodinových ručiček

Veronika Vyskočilová, redaktor

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Remington D5219 E51

Remington D5219 E51

4. místo  v porovnání
700 Kč Orientační cena