Recenze a porovnání Remington HC 5810 | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání Remington HC 5810

Doporučujeme Při nákupu v kategorii strojků na vlasy

Datum doporučení: Únor 2018

  • Ostrý keramický břit
  • Složitější čištění
1 400 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

​Zastřihovač Remington HC 5810 disponuje kvalitními keramickými břity. Mezi hlavní výhody tohoto materiálu patří nízká míra opotřebení a s tím spojená dlouhá životnost. Za slabinu naopak lze považovat relativní náchylnost k poškození z důvodu křehkosti materiálu. Strojek má také funkci samoostření, která udržuje čepele dlouhodobě velmi funkční a nepodléhají téměř žádnému opotřebení.

Parametr Tento produkt
Výrobce

Remington

Materiál břitů

Keramika

Samoostřící čepele

Ano

Hodnocení holení

Strojek nabízí svým uživatelů deset nástavců, které determinují rozsah délky sestřihu mezi 0,8 až 40 mm. Díky tomu je strojek možné využívat pro velmi variabilní účely a především horní hranice délky sestřihu poměrně vybočuje ze standardních schopností strojku v podobných cenových kategoriích. Zastřihovač je možné používat při zapojení do elektrické sítě i na vlastním akumulátoru. Výdrž strojku se v případě fungování na baterii pohybuje okolo 40 minut a doba jejího plného nabití je okolo 90 minut.

Parametr Tento produkt
Délka střihu min. (mm)

0,8

Délka střihu max. (mm)

40

Počet nástavců

10

Hodnocení dalších uživatelů

Majitelé strojku Remington HC 5810 jsou spokojení především s jeho velmi dobrými zastřihovacími vlastnostmi. Kladně pak hodnotí také kompaktnost přístroje, která je zapříčiněná především nízkou vahou a velmi snadným držením. Naopak jako slabinu uvádějí poněkud kratší výdrž baterie, která se opotřebovává.

Naše hodnocení a závěr

Zastřihovač Remington HC 5810 je špičkovým zařízením, které nemá ve své cenové kategorii příliš konkurentů. V některých ohledech se může srovnávat i se strojky z kategorie profesionálních a vzhledem ke stále přijatelné ceně tak může nabídnout za málo peněz hodně muziky. Ve všech ohledech nabízí nadprůměrné parametry a kromě slabší výdrže baterie mu není příliš co vytknout.

1 400 Kč Orientační cena
Autor: Odborná redakce | Datum: | Produkt: Remington HC 5810

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Remington HC 5810

Remington HC 5810

1 400 Kč Orientační cena