Recenze a porovnání Sencor SHP 320SL | Arecenze.cz
Menu

Recenze a srovnání Sencor SHP 320SL

Doporučujeme Při nákupu v kategorii strojků na vlasy

Datum doporučení: Únor 2018

  • Nižší cena a zachování funkčnosti
  • Vysoká hmotnost
200 Kč Orientační cena

Souhrnné údaje 

​Strojek Philips Sencor SHP 320SL je vybaven břitem z nerezu, který je odolný proti korozi. Ačkoliv samozřejmě v této cenové relaci nemůžete od břitů očekávat zázraky, jeho kvalita promítá se do plynulého chodu a bezproblémové provozu pro domácí využití. Relativním problémem u tohoto zastřihovače naopak může být vysoká hmotnost čítající 470 gramů. Při dlouhém držení nebo převozech, může být tato váha značně nepraktická a z toho důvodu doporučujeme strojek určitě před koupí v ideálním případě vyzkoušet a předejít tak problémům s tím, že se vám později bude špatně držet v rukách.

Parametr Tento produkt
Výrobce

Sencor

Čištění

Suché

Samoostřící čepele

Ne

Hmotnost (g)

470

Hodnocení holení

Zastřihovač Sencor SHP 320SL disponuje čtyřmi nástavci a ty mu dávají možnost zastřihovat vlasy na variabilní délku v rozmezí 3 až 12 mm. Ačkoliv především horní hranice není příliš vysoká, opět lze konstatovat, že pro základní využití a účely pro běžné domácnosti bez problému postačí. Relativní slabinou je pak absence možnosti fungování strojku na vlastním akumulátoru, ze které plyne nutnost neustálého zapojení do elektrické sítě.

Parametr Tento produkt
Délka střihu min. (mm)

3

Délka střihu max. (mm)

12

Počet nástavců

4

Hodnocení dalších uživatelů

Majitelé strojku Sencor SHP 320SL jsou spokojení především s jeho velmi nízkou cenou, přes kterou je strojek schopen poskytovat velmi slušný výkon a vybavení. Naopak negativně uživatelé hodnotí nemožnost fungování strojku bez zapojení do sítě, a také to, že strojek nechává někdy ve vlasech nezastřižená místa, která je nutná opakovaně zastřihovat pro dosažení žádoucího výsledku.

Naše hodnocení a závěr

Strojek na vlasy Sencor SHP 320SL uspokojí málo náročné zákazníky a poslouží pro využití k základním úkonům. Pokud hledáte všeobecně více kvalitní zařízení doporučujeme vám se podívat například na další naši recenzi ke strojku Philips QC5115/15. Pokud však hledíte především na cenu, ale chcete zachovat vzácný poměr slušné funkčnosti i v této cenové relaci, bude pro vás koupě Sencor SHP 320SL ideální volbou.

200 Kč Orientační cena
Autor: Veronika Vyskočilová, Karolína Šerá | Datum: | Produkt: Sencor SHP 320SL
Veronika Vyskočilová je naší seniorní redaktorkou. Za roky práce v naší redakci získala zkušenosti s porovnáváním a hodnocením všemožných produktů. Na této stránce se věnuje strojkům na vlasy. Podrobně se zaměřila na jednotlivé modely a vybrala ty nejlepší produkty na trhu. Kromě strojků na vlasy se má na starost i další druhy zastřihovačů, jako jsou holicí strojky a zastřihovače vousů.
Redaktorka

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Sencor SHP 320SL

Sencor SHP 320SL

200 Kč Orientační cena