Menu

Recenze a srovnání Samsung Galaxy Tab S3 9.7

13 500 Kč Orientační cena

Základní parametry

Tablet Samsung Galaxy Tab S3 9.7 nabízí to nejlepší, co je na trhu tabletů s Androidem k dispozici. Pokud hledáte nejlepší dostupný produkt a neohlížíte se příliš na pořizovací cenu, jistě koupí tohoto produktu neprohloupíte.

Displej tabletu přináší úhlopříčku 9,7 palce a rozlišení 2048×1536, což jsou hodnoty, které značí velmi dobré zobrazovací vlastnosti, a v kombinaci s dobrou čitelností na slunci a skvělými pozorovacími úhly nejde displeji téměř nic vyčítat. Kapacita baterie čítá 6 000 mAh a reálná výdrž se při plném zatížení pohybuje někde okolo osmi hodin.

Technické parametry

O výkon tabletu se stará čtyřjádrový procesor, kde dvě jádra běží na frekvenci 2,15 GHz a dvě na frekvenci 1,6 GHz, tyto hodnoty spolu s operační pamětí 4 GB RAM znamenají možnost využít tablet téměř k jakýmkoliv účelům včetně hraní nejnáročnějších her a provozu náročných aplikací. Kapacita úložiště pak nabízí 32 GB a naštěstí je rozšiřitelná pomocí paměťové karty. Fotoaparát s rozlišením 13 Mpx a světelností f/1,9 pak přináší velmi milé překvapení, protože tak trochu boří stereotyp, že kvalita fotoaparátu na tabletech většinou zaostává. V tomto případě lze konstatovat, že kvalita pořizovaných fotek může konkurovat snímkům pořizovaným z některých fotomobilů.

Tablet běží na novém operačním systému Android 7.0, což zajišťuje výbornou podporu aplikací a spoustu užitečných funkcí. Systém je navíc perfektně vyladěný a běží bez jakýchkoliv problémů.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt Průměr všech námi srovnávaných produktů
Počet jader procesoru

4

100 % Neuvedeno
Frekvence procesoru (GHz)

2,15 a 1,6

100 % Neuvedeno
Operační paměť (RAM)

4

100 % Neuvedeno
Velikost úložiště (GB)

32

100 % Neuvedeno
Úhlopříčka (")

9,7

100 % Neuvedeno
Rozlišení displeje (px)

2 048 x 1 536

100 % Neuvedeno
Rozlišení fotoaparátu (Mpx)

13

100 % Neuvedeno
Operační systém

Android 7.0

100 % Neuvedeno

Závěr

Celkově lze slabou stránku tabletu Samsung Galaxy Tab S3 9.7 hledat jen velmi těžko. Ve všech specifikacích je znát, že se jedná o velmi kvalitní produkt se skvělým vybavením ve všech ohledech, což je také důvod jeho pevného postavení v našem hodnocení.

13 500 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Samsung Galaxy Tab S3 9.7
Jakub Gulec
Senior redaktor & Head of testing
Jakub plní v našem týmu roli technicky zaměřeného redaktora. Kategorii mobilů se u nás věnuje řadu let. O mobily se zajímá i ve volném čase, neunikne mu proto žádná novinka. Protože je testování telefonů jeho doménou, osahal si už valnou většinu produktů na trhu. Díky tomu a předchozím zkušenostem s poloprofesionálním focením snadno pozná, jak dobře poslouží který smartphone při focení nebo jiném využití a své know-how vám ve svých recenzí může předat. Kromě mobilů a další elektroniky se zabývá také nářadím a další technikou.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Samsung Galaxy Tab S3 9.7

Samsung Galaxy Tab S3 9.7

13 500 Kč Orientační cena