Recenze a srovnání Samsung Galaxy Tab S3 9.7

Konečný verdikt:

Doporučujeme

Při nákupu v kategorii tabletů nad 10 000 Kč

Datum doporučení: Říjen 2017

Klady:

Vysoký výkon

Zápory:

Vysoká cena

13 500 Kč
orientační cena

Základní parametry

Tablet Samsung Galaxy Tab S3 9.7 nabízí to nejlepší, co je na trhu tabletů s Androidem k dispozici. Pokud hledáte nejlepší dostupný produkt a neohlížíte se příliš na pořizovací cenu, jistě koupí tohoto produktu neprohloupíte.

Displej tabletu přináší úhlopříčku 9,7 palce a rozlišení 2048×1536, což jsou hodnoty, které značí velmi dobré zobrazovací vlastnosti, a v kombinaci s dobrou čitelností na slunci a skvělými pozorovacími úhly nejde displeji téměř nic vyčítat. Kapacita baterie čítá 6 000 mAh a reálná výdrž se při plném zatížení pohybuje někde okolo osmi hodin.

Technické parametry

O výkon tabletu se stará čtyřjádrový procesor, kde dvě jádra běží na frekvenci 2,15 GHz a dvě na frekvenci 1,6 GHz, tyto hodnoty spolu s operační pamětí 4 GB RAM znamenají možnost využít tablet téměř k jakýmkoliv účelům včetně hraní nejnáročnějších her a provozu náročných aplikací. Kapacita úložiště pak nabízí 32 GB a naštěstí je rozšiřitelná pomocí paměťové karty. Fotoaparát s rozlišením 13 Mpx a světelností f/1,9 pak přináší velmi milé překvapení, protože tak trochu boří stereotyp, že kvalita fotoaparátu na tabletech většinou zaostává. V tomto případě lze konstatovat, že kvalita pořizovaných fotek může konkurovat snímkům pořizovaným z některých fotomobilů.

Tablet běží na novém operačním systému Android 7.0, což zajišťuje výbornou podporu aplikací a spoustu užitečných funkcí. Systém je navíc perfektně vyladěný a běží bez jakýchkoliv problémů.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Počet jader procesoru  4
Frekvence procesoru (GHz)  2,15 a 1,6
Operační paměť (RAM)  4
Velikost úložiště (GB)  32
Úhlopříčka (")  9,7
Rozlišení displeje (px)  2048 x 1536
Rozlišení fotoaparátu (Mpx)  13
Operační systém  Android 7.0

Závěr

Celkově lze slabou stránku tabletu Samsung Galaxy Tab S3 9.7 hledat jen velmi těžko. Ve všech specifikacích je znát, že se jedná o velmi kvalitní produkt se skvělým vybavením ve všech ohledech, což je také důvod jeho pevného postavení v našem hodnocení.