Recenze tabletu Samsung Galaxy Tab S3 9.7 | Arecenze
Menu

Recenze a srovnání Samsung Galaxy Tab S3 9.7

13 500 Kč Orientační cena

Základní parametry

Tablet Samsung Galaxy Tab S3 9.7 nabízí to nejlepší, co je na trhu tabletů s Androidem k dispozici. Pokud hledáte nejlepší dostupný produkt a neohlížíte se příliš na pořizovací cenu, jistě koupí tohoto produktu neprohloupíte.

Displej tabletu přináší úhlopříčku 9,7 palce a rozlišení 2048×1536, což jsou hodnoty, které značí velmi dobré zobrazovací vlastnosti, a v kombinaci s dobrou čitelností na slunci a skvělými pozorovacími úhly nejde displeji téměř nic vyčítat. Kapacita baterie čítá 6 000 mAh a reálná výdrž se při plném zatížení pohybuje někde okolo osmi hodin.

Technické parametry

O výkon tabletu se stará čtyřjádrový procesor, kde dvě jádra běží na frekvenci 2,15 GHz a dvě na frekvenci 1,6 GHz, tyto hodnoty spolu s operační pamětí 4 GB RAM znamenají možnost využít tablet téměř k jakýmkoliv účelům včetně hraní nejnáročnějších her a provozu náročných aplikací. Kapacita úložiště pak nabízí 32 GB a naštěstí je rozšiřitelná pomocí paměťové karty. Fotoaparát s rozlišením 13 Mpx a světelností f/1,9 pak přináší velmi milé překvapení, protože tak trochu boří stereotyp, že kvalita fotoaparátu na tabletech většinou zaostává. V tomto případě lze konstatovat, že kvalita pořizovaných fotek může konkurovat snímkům pořizovaným z některých fotomobilů.

Tablet běží na novém operačním systému Android 7.0, což zajišťuje výbornou podporu aplikací a spoustu užitečných funkcí. Systém je navíc perfektně vyladěný a běží bez jakýchkoliv problémů.

Tabulka zobrazuje přehled nejdůležitějších parametrů

Parametr Tento produkt
Počet jader procesoru

4

Frekvence procesoru (GHz)

2,15 a 1,6

Operační paměť (RAM)

4

Velikost úložiště (GB)

32

Úhlopříčka (")

9,7

Rozlišení displeje (px)

2 048 x 1 536

Rozlišení fotoaparátu (Mpx)

13

Operační systém

Android 7.0

Závěr

Celkově lze slabou stránku tabletu Samsung Galaxy Tab S3 9.7 hledat jen velmi těžko. Ve všech specifikacích je znát, že se jedná o velmi kvalitní produkt se skvělým vybavením ve všech ohledech, což je také důvod jeho pevného postavení v našem hodnocení.

13 500 Kč Orientační cena
Autor: Jakub Gulec | Datum: | Produkt: Samsung Galaxy Tab S3 9.7
Jakub Gulec plní v našem týmu roli technicky zaměřeného redaktora. Kategorii mobilů se u nás věnuje více než rok a postupně ji zcela přeměnil k obrazu svému. O mobily se zajímá i ve volném čase, neunikne mu proto žádná novinka. Dobře se díky tomu vyzná také v tom, jak dobře poslouží který smartphone při focení nebo jiném využití a své know-how vám ve svých recenzí může předat. Kromě mobilů a další elektroniky se zabývá také nářadím a další technikou.
Technický redaktor

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Již se neprodává

Recenze Samsung Galaxy Tab S3 9.7

Samsung Galaxy Tab S3 9.7

13 500 Kč Orientační cena