Menu

Recenze a porovnání Belatrix Sorrento 115

Doporučujeme Při nákupu v kategorii vířivek pro 2 osoby

Datum doporučení: Červenec 2020

  • Velký počet trysek
  • Vysoká maximální teplota
  • Nižší cena
  • Chybí systém měkčení vody
  • Chybí solinátor
  • Pomalejší ohřívání
11 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

Čtvercová vířivka Belatrix Sorrento 115 poskytuje ideální objem pro dvě dospělé osoby. Příkon topení dosahuje 1200 W, což je v našem srovnání (v červenci 2020) jedna z nižších hodnot. I tak se však voda ohřeje o 1,5 °C za hodinu, což je dostačující rychlost. Maximální teplota, jaké voda dosáhne, je 42 °C, to je u méně objemných vířivek běžné. Kartušová filtrace je na trhu standardem, zrovna tak výkon filtračního čerpadla 30 W. Jestliže vás tato vířivka něčím skutečně potěší, je to nadprůměrný počet trysek. Ve spojení s jejich 600W výkonem se můžete těšit na intenzivní bublinkovou masáž.

Parametr Tento produkt
Objem (l) 600
Tvar Čtverec
Materiál Laminované PVC
Napájení (V) 220-240
Příkon topení (W) 1 200
Rychlost ohřevu vody (°C/hod) 1,5
Maximální teplota ohřevu vody (°C) 42
Typ filtrace Kartušová
Výkon filtračního čerpadla (W) 30
Počet vzduchových trysek 130
Výkon perličkové masáže (W) 600

Vybavení a funkce

Co se týče vybavení a funkcí, tato vířivka vás asi ničím nepřekvapí. Nenajdete zde HWT systém pro změkčení vody ani SWS, které poskytuje možnost využít sůl místo bazénové chemie. To jsou však vymoženosti, kterými se obecně pyšní spíš větší a dražší modely vířivek.

Ke snazšímu ovládání můžete využít displej a funkci samonafukování. Postačí, když zapojíte kabel do zásuvky a vířivka se již postaví sama. Výrobce bohužel neuvádí, zda je k ní připojen také manometr, přístroj pro přeměření tlaku a kontrolu ideálního nafouknutí.

Parametr Tento produkt
HWT Ne
SWS Ne
Displej Ano
Samonafukování Ano
Manometr Neuvedeno
Vrchní kryt Ano
Podložka na zem Ano
Šířka (m) 1,55
Délka (m) 1,55
Výška (m) 0,65
Hmotnost (kg) 27

Závěr

Belatrix Sorrento 115 zaujme ty, kteří při nákupu zohledňují také cenu produktu. Přesto se najdou také parametry, ve kterých vířivka překoná i dražší konkurenty. Například počtem 130 trysek, kterým mnohdy nedisponují ani vířivky pro větší počet osob. Ve spojení s 600W výkonem perličkové masáže vám nabídne nadstandardní úlevu pro bolavé svaly. Příkon topení 1200 W je sice ve srovnání s ostatními modely spíš nižší, protože má však vířivka zároveň o něco menší objem, dokáže vodu ohřát o 1,5 °C za hodinu.

V oblasti vybavení a funkcí již najdeme i nějaké nedostatky, nebude se však jednat o nic zásadního. Vířivka postrádá systém na změkčení vody i solinátor, ty však nemá většina podobných produktů. Samozřejmostí je displej, samonafukování a ochranný kryt. Výrobce bohužel neuvádí, zda je v balení také manometr, přístroj na měření tlaku. Pokud by pro vás byl při výběru klíčový, doporučujeme pročíst si také recenzi na vířivku Hanscraft Mspa B-120 Oasis Sapphire Lite.

11 000 Kč Orientační cena

Diskuze a poradna

Zeptejte se na cokoliv co vás zajímá a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Belatrix Sorrento 115

Belatrix Sorrento 115

11 000 Kč Orientační cena