Recenze vířivky Intex 28426 PureSpa Bubble Massage | Arecenze
Menu

Recenze a porovnání Intex 28426 PureSpa Bubble Massage

Doporučujeme Při nákupu v kategorii vířivek pro 4 osoby

Datum doporučení: Prosinec 2020

83,6 % Celkové hodnocení
  • Automatická regulace tlaku
  • Systém změkčování vody
  • Rychlý ohřev vody
  • Nemá solinátor
  • Některé parametry průměrné
17 000 Kč Orientační cena

Základní parametry

Intex 28426 PureSpa Bubble Massage představuje vířivku kulatého tvaru vhodnou pro 4 osoby. Její objem dosahuje téměř 800 litrů vody, což je pro čtyřmístné modely zcela typické. Vířivka by měla být odolná změnám teploty nebo počasí, což zajistí materiál s konstrukcí Fiber-Tech a třívrstvá laminace.

Vířivka značky Intex nabízí vyšší výkon. Ten je v případě topení 2 200 W, a vodu tak dokáže za hodinu ohřát o 1,5 až 2,5 stupně. Maximální teplota však končí na 40 °C, přitom některé modely v době srovnání (prosinec 2020) nabízely teplotu i o dva stupně vyšší. Ta je však výsadou spíše dvoumístných vířivek. Intex 28426 PureSpa Bubble Massage se drží standardu i z hlediska počtu vzduchových trysek (120) nebo výkonu perličkové masáže, který činí 800 W. Typická je také kartušová filtrace, ačkoli některé vířivky disponují pískovou.

Parametr Tento produkt
Objem (l)

795

Tvar

Kruh

Materiál

Fiber-Tech

Napájení (V)

220-240

Příkon topení (W)

2 200

Rychlost ohřevu vody (°C/hod)

1,5-2,5

Maximální teplota ohřevu vody (°C)

40

Typ filtrace

Kartušová

Počet vzduchových trysek

120

Výkon perličkové masáže (W)

800

Vybavení a funkce

Tato vířivka si vede poměrně dobře i co se týče vybavení a funkcí. Nechybí zde systém změkčování vody, který najdete pod označením HWT. Ten šetří nejenom samotnou vířivku a její filtry, ale také vaši pokožku, protože měkčí voda je pro kůži šetrnější. Práci vám ulehčí samonafukování i jednoduché vyfukování. Navíc nemusíte hlídat tlak vzduchu ve vířivce pomocí manometru, dokáže totiž vzduch v případě nutnosti sama upouštět.

Displej, vrchní kryt a podložka na zem jsou v našem srovnání pro vířivky typické. Jak již bylo zmíněno, vířivka je kruhového tvaru, její průměr dosahuje 1,96 metru a výška stěny 71 cm. Poměrně potěšující je její hmotnost 46 kg, což je o 10 kg méně než u podobného čtyřmístného modelu této značky, Intex 28476 Purespa Bubble Massage.

Parametr Tento produkt
HWT

Ano

SWS

Ne

Displej

Ano

Samonafukování

Ano

Manometr

Ne

Vrchní kryt

Ano

Podložka na zem

Ano

Šířka (m)

1,96

Délka (m)

1,96

Výška (m)

71

Hmotnost (kg)

46

Závěr

Intex 28426 PureSpa Bubble Massage je čtyřmístná vířivka kruhového tvaru o průměru 1,96 m a výšce stěny 71 cm. Pojme až 795 litrů a vodu dokáže vyhřát až na 40 °C. Parametrově si vede spíše průměrně pro obdobně velké modely. Příkon topení dosahuje 2 200 W, vodu dokáže za hodinu ohřát o 1,5 až 2,5 stupně. Filtrace je kartušová, vířivka disponuje 120 tryskami a výkon masáže činí 800 W.

Potěšující je v tomto případě systém HWT pro změkčování vody, vířivka je tak vhodná i pro osoby s citlivější pokožkou. Dokáže navíc ulehčit práci samonafukováním a také automatickou regulací tlaku vzduchu. Nechybí jí displej, kryt ani podložka. Někteří uživatelé by však mohli ocenit solinátor, který zde není.

17 000 Kč Orientační cena
Autor: Eliška Srncová, Kamila Lorenzová | Datum: | Produkt: Intex 28426 PureSpa Bubble Massage | Hodnocení: 83,6 %
Eliška Srncová nasbírala za léta působení v naší redakci bohaté zkušenosti s výběrem a srovnáváním produktů. Každé téma má pečlivě nastudované z českých i zahraničních odborných zdrojů, poradí vám tak nejen, jak vířivku vybrat, ale také jaké budou přibližné náklady na její provoz nebo jaký vliv může mít na vaše zdraví. Pro milovníky relaxace připravila také obsáhlý výběr knih, mezi její témata potom patří i velké domácí spotřebiče nebo potřeby pro děti.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Intex 28426 PureSpa Bubble Massage

Intex 28426 PureSpa Bubble Massage

17 000 Kč Orientační cena