Menu

Recenze a porovnání Český hosting

Doporučujeme Při nákupu v kategorii webhostingů

Datum doporučení: Prosinec 2020

85,6 % Celkové hodnocení
  • Hodně místa pro databáze
  • Neomezený počet e-mailů a databází
  • Slušná zákaznická podpora
  • Bez multihostingu
  • Omezený úložný prostor
1 000 Kč Cena za rok

Základní údaje

Jediný tarif společnosti Český hosting je spojením přijatelné ceny a dobrých parametrů. S garancí dostupnosti 99,95% se řadí mezi kvalitnější služby a tak nabízí také poměrně velký datový prostor. Ten je podmíněn maximem 25 GB uložených dat. Databáze poskytuje 5 GB prostoru, což je nejvyšší hodnota v našem výběru. Uživatel se nemusí obávat ani o prostor pro emaily, může jich mít neomezený počet a celková poskytnutá velikost schránek je 10 GB.

Neomezený datový tok, jinak také zvaný traffic, zajistí plynulý chod webu i při větším počtu uživatelů. Nechybí využití rychlých SSD disků, podpora PHP nejnovějších verzí, WordPressu i protokolu HTTPS. Problémem pro některé zájemce může být fakt, že si tento webhosting nemohou pořídit pouze měsíčně, ale musí zaplatit celoroční registraci, která vyjde na 1 000 korun.

Parametr Tento produkt
Výrobce Český hosting
Garance dostupnosti (%) 99,95
Traffic Neomezeně
Multihosting (počet domén) 1
Počet domén 3. řádu Neomezeně
Prostor na disku celkem (GB) 25
Počet databází Neomezeně
Prostor pro databáze (max. GB) 5
Počet emailových schránek k účtu Neomezeně
Velikost emailové schránky (max. GB) 10
SSD Ano
Podpora PHP7 Ano
Podpora WordPressu Ano
Podpora HTTPS Ano

Ochrana, servis a zálohování

Základní ochrana formou antiviru a antispamu zajišťuje prvotní štít pro vaše data. Samozřejmě to však neznamená, že nemusíte používat silná hesla. Garance spokojeností 30 dní se řadí mezi delší, neschází také dvoutýdenní zkušební lhůta. Zálohy se vytváří na denní bázi s historií 7 dní zpět. Vyvolat je lze zdarma, což neplatí pro všechny poskytovatele. Technická podpora poradí prostřednictvím e-mailu, livechatu na webu a na telefonní lince v pracovních dnech.

Parametr Tento produkt
Ochrana Antispam, Antivir, SSL
Garance spokojenosti Ano
Délka garance spokojenosti (počet dní) 30
Zkušební lhůta (dny) 14
Automatické zálohy Denně
Uchování záloh (dny) 7 (+3 týdenní zálohy)
Nabídka jiných tarifů Ne
Zákaznická podpora Email, Livechat, Telefon (pracovní dny 8-23 hod), Nonstop technický dohled

Naše hodnocení a závěr

Tarif poskytovatele Český hosting nabízí dobrý poměr ceny a dodaných služeb. Za poměrně nízké náklady je zpřístupněn dostatečný prostor úložiště pro všechny běžné webové projekty. Cena zahrnuje také obnovu záloh, nadstandardní zákaznickou podporu a možnost využití protokolu HTTPS. Naopak schází možnost multihostingu, což však odpovídá nízké ceně. Jestliže je vaší prioritou právě nízká cena ​webhostingových služeb, zkuste se podívat na velmi dostupnou variantu Wedos NoLimit.

1 000 Kč Cena za rok
Autor: Jakub Gulec, Daniel Černý | Datum: | Produkt: Český hosting | Hodnocení: 85,6 %
Jakub Gulec je technickým guru našeho týmu, zarytým informátorem o technologických novinkách a bez trojice monitorů je nervózní. Protože se několik let věnoval tvorbě webů na zakázku, problematice webhostingů velmi dobře rozumí. Pomůže vám třeba rozlišit, jaké parametry jsou důležité pro začínající e-shop a jaké pro blog. Mezi tématy, která má v péči, patří také elektronika a nářadí.
Technický redaktor

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Pokud potřebujete odpověď co nejdříve, napište na facebook skupinu, kde radí i další uživatelé a odborníci.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Český hosting

Český hosting

1 000 Kč Cena za rok