Menu

Recenze a porovnání Wedos NoLimit

Doporučujeme Při nákupu v kategorii webhostingů

Datum doporučení: Březen 2019

  • Nízká cena
  • Dlouhá garance spokojenosti
  • Neomezený prostor na disku
  • Kratší zkušební lhůta
  • Vyvolání zálohy za příplatek
  • Bez telefonické podpory
33 Kč Cena za měsíc

Základní údaje

Wedos se svým webhostingovým tarifem NoLimit sází hlavně na nízkou cenu okolo 25 korun měsíčně a vysokou garanci dostupnosti 99,99 %. Samozřejmostí je neomezený datový tok, tedy tzv. traffic, naopak výjimečný je při srovnání v březnu 2019 neomezený prostor na disku. Má to však háček, Wedos totiž omezuje celkovou velikost neomezeného počtu databází a emailových (maximálně 1 GB databází a 5 GB emailů). Z tohoto hlediska už produkt nevyčnívá, najdeme totiž na trhu u těchto charakteristik i štědřejší nabídky. Pozitivní je ukládání dat na rychle a moderní SSD disky, firma samozřejmě podporuje skript PHP7, redakční systém WordPress i ochranu přes protokol HTTPS.

Parametr Tento produkt
Výrobce Wedos
Garance dostupnosti (%) 99,99
Traffic Neomezeně
Multihosting (počet domén) 1 (1 alias, více za příplatek)
Počet domén 3. řádu Neomezeně
Prostor na disku celkem (GB) Neomezeně
Počet databází Neomezeně
Prostor pro databáze (max. GB) 1
Počet emailových schránek k účtu Neomezeně
Velikost emailové schránky (max. GB) 5
SSD Ano
Podpora PHP7 Ano
Podpora WordPressu Ano
Podpora HTTPS Ano

Ochrana, servis a zálohování

S webhostingem Wedos NoLimit můžete počítat s velmi dlouhou garancí spokojenosti, tedy možností vrátit peníze, která činí dohromady až 180 dní. Zkušební lhůta je mírně podprůměrná sedmidenní. Negativem tohoto produktu od společnosti Wedos je poplatek za vyvolání záloh v případě, že si o ně požádáte. Zálohování má týdenní frekvenci a stejnou dobu jsou uchovávána data záloh. Co se týče ochrany, Wedos nabízí vlastní firewall, obranu před DDoS útoky i IDS/IPS ochranu. Zákaznická podpora je sice nonstop, ale její formy spíše omezené – telefonní linku nečekejte, komunikovat můžete pouze přes livechat a email.

Parametr Tento produkt
Ochrana Firewall, Anti-DDoS, IDS/IPS ochrana, Antivir
Garance spokojenosti Ano
Délka garance spokojenosti (počet dní) 180
Zkušební lhůta (dny) 7
Automatické zálohy Týdně (vyvolání za příplatek)
Uchování záloh (dny) 7
Nabídka jiných tarifů Ano (v omezené míře)
Zákaznická podpora Nonstop - Email, Livechat

Naše hodnocení a závěr

Velkou předností webhostingu Wedos NoLimit je jeho nízká cena, která činí 25 korun měsíčně. Kladem je také vysoká garance dostupnosti a také 180denní garance spokojenosti. Wedos sice poskytuje neomezený prostor na disku, celková velikost databází je ale limitována na 1 GB a prostor pro emaily je stanovený na 5 GB. Některé zájemce může odradit zpoplatněné vyvolání zálohy, která se v tomto případě vytváří automaticky jednou za týden.

Jestliže vaší prioritou při výběru není cena, ale chcete například větší prostor pro databáze a emailové schránky, můžeme vám doporučit webhosting Český hosting – Bez kompromisů, který vám poskytne 10 GB na emaily a 5 GB pro vaše databáze.

33 Kč Cena za měsíc

Diskuze a poradna

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Wedos NoLimit

Wedos NoLimit

33 Kč Cena za měsíc