Menu

Recenze a porovnání Wedos NoLimit

82,3 % Celkové hodnocení

Dostupná varianta v kategorii Webhostingy

Klady

  • Velmi nízká cena
  • Nonstop technická podpora
  • Neomezený prostor na disku

Zápory

  • Kratší zkušební lhůta
  • Vyvolání zálohy za příplatek
  • HTTPS za příplatek
999 Kč Orientační cena

Základní údaje

Wedos patří mezi největší poskytovatele na českém trhu. S produktem Wedos NoLimit nabízí nejlevnější tarif v našem výběru za pouhých 396 korun ročně. Skvěle tak vyhoví i blogerům a jiným uživatelům, kteří hledají prostor pro weby nekomerčního charakteru (například osobní blogy). Výjimečná je služba z pohledu neomezeného prostoru na disku, počtu databází i e-mailů. Jedná se o charakteristiku služeb společnosti Wedos, kterou jiný poskytovatel nenabízí. S omezením se setkáte v případě velikosti databází a e-mailových schránek (maximálně 1 GB databází a 5 GB emailů).

Pozitivní je ukládání dat na rychle a moderní SSD disky, firma samozřejmě podporuje skript PHP8, redakční systém WordPress i ochranu přes protokol HTTPS. Všechny nadstandardní služby (HTTPS, vyvolání zálohy,…) jsou však za příplatek.

Parametr Tento produkt
Poskytovatel

Wedos

Garance dostupnosti (%)

99,99

Traffic

Neomezeně

Multihosting (počet domén)

1

Počet domén 3. řádu

Neomezeně

Prostor na disku celkem (GB)

Neomezeně

Počet databází

Neomezeně

Prostor pro databáze (max. GB)

2

Počet emailových schránek k účtu

Neomezeně

Velikost emailové schránky (max. GB)

5

SSD

Ano

Podpora PHP8

Ano

Podpora WordPressu

Ano

Podpora HTTPS

Ano

Ochrana, servis a zálohování

Nejdelší garanční doba na trhu s trváním 180 dní je doplněna o sedmidenní zkušební lhůtu. Zálohy jsou tvořeny pouze jednou týdně, uchovávány po dobu 7 dní a jejich vyvolání zahrnuje poplatek. Co se týče ochrany, Wedos nabízí vlastní firewall, obranu před DDoS útoky i IDS/IPS ochranu. Zákaznická podpora dostupná nonstop je limitována komunikací přes livechat a e-mail.

Parametr Tento produkt
Ochrana

Firewall, Anti-DDoS, IDS/IPS ochrana, Antivir

Garance spokojenosti

Ano

Délka garance spokojenosti (počet dní)

180

Zkušební lhůta (dny)

7

Automatické zálohy

Týdně (vyvolání za příplatek)

Uchování záloh (dny)

7

Nabídka jiných tarifů

Ano

Zákaznická podpora

Nonstop - Email, Livechat

Naše hodnocení a závěr

Velkou předností webhostingu Wedos NoLimit je jeho nízká cena, která činí pouhých 33 korun měsíčně. Kladem je také vysoká garance dostupnosti a také 180 denní garance spokojenosti. Wedos sice poskytuje neomezený prostor na disku, celková velikost databází je ale limitována na 1 GB a prostor pro emaily je stanovený na 5 GB. Na druhou stranu jsou tyto hodnoty i tak poměrně vysoké. Některé zájemce může odradit zpoplatněné vyvolání zálohy, která se v tomto případě vytváří automaticky jednou za týden.

Jestliže chcete budovat e-shop, cena není překážkou a hlavně hledáte co nejjednodušší řešení, zkuste se podívat na OpenServis Profi zaměřený na redakční systém PrestaShop. Ten nabízí velmi jednoduché rozhraní, které zvládne každý laik. Na druhou stranu jsou možnosti úpravy webu značně limitovány.

999 Kč Orientační cena
Autor: | Datum: | Produkt: Wedos NoLimit | Hodnocení: 82,3 %
Jakub Gulec
Senior redaktor & Head of testing
Jakub je technickým guru našeho týmu, zarytým informátorem o technologických novinkách a bez trojice monitorů je nervózní. Protože se několik let věnoval tvorbě webů na zakázku, problematice webhostingů velmi dobře rozumí. Pomůže vám třeba rozlišit, jaké parametry jsou důležité pro začínající e-shop a jaké pro blog. Mezi tématy, která má v péči, patří také elektronika a nářadí.

Diskuze, poradna a vaše zkušenosti

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, a naši redaktoři vám odpoví v moderované diskuzi. Můžete také poradit ostatním, nebo se podělit o svoji zkušenost.

Položte dotaz

Odpovědět na dotaz

Nenašli jste v diskuzi odpověď? Zeptejte se a naše redakce na praktické a zajímavé dotazy najde odpověď.


Další recenze

Recenze Wedos NoLimit

Wedos NoLimit

999 Kč Orientační cena